Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 C6 2.8 FSI tényleg...

Audi A6 C6 2.8 FSI tényleg kevésbé problémás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hamarosan autót szeretnék venni. A6 C6 a kiszemeltem abból is inkább facelift. Úgy hallottam a 2.8 FSI egy kifejezetten megbízható konstrukció. Viszont sokan csak az Audi mivolta miatt lehordják .Nem tudom kinek higgyek. Valakinek akinek van vele tapasztalata a típussal ,megosztaná velem?


2020. máj. 29. 23:11
 1/1 anonim ***** válasza:

"Viszont sokan csak az Audi mivolta miatt lehordják "

Ezek vagy elvakult BMW-sek, vagy Suzukisok általában. A C6 egy kiemelkedően jó szériája az Audinak, minden szempontból. A 2.8 FSI még a régi-régi 100-as Audikban is meglévő 2.8-as távoli rokona, amely már akkor is agyonüthetetlen volt. Az, hogy FSI, ne ijesszen meg, mert csak a kisebb, 4 hengeres motoroknál szokott jelentkezni a szokásos FSI problémahalmaz. Nekem volt ilyen (most újabb van), de 3.0 TDI, mert én TDI párti vagyok, de maximálisan megértem, ha benzinest akarsz, hosszabb utakon elvannak ezek 10 literrel. Ha facelift előttit veszel mégis, azokban létezett 3.2 FSI motor is, az még erősebb, mégszebb hangú, de ugyanolyan megbízható. Bátran ajánlom.

2020. máj. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!