Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a pontos neve ennek az...

Mi a pontos neve ennek az Opel Omega A alkatrésznek ?

Figyelt kérdés

Bal első ajtóba található. Rossz, mert ha járó motorral húzom le a 4 elektromos ablak egyikét akkor csak akkor tudom felhúzni ha leállítom a kocsit és gyújtásra teszem ismét, vagy ha kinyitom az ajtót ha jár a motor akkor a belső világítás nem alszik el 5 másodperc után csak akkor ha leállítom az autót. Most nem bontom szét ismét a kárpitot, ezeket a képeket találtam róla.


[link]


[link]



Így találtam fenn neten. : [link]


Annyit tudok, hogy ez az ablakemelőnek a modulja, de csak egyben lehet kapni ha lehet még kapni. Omegás csoportokba van, de csak 2 ablak emelőshöz, nekem meg még van tetőablakom is.


Gyújtáskapcsoló modul lehet esetleg ?



Opel Omega A ( papíron 1994, de az alvázszám szerint 1993 viszont a pótkeréktartó fedélen 1992 van írva ) 2.0 benzines kombi. C20NE morkód- ha ez bárkit is érdekel..



2020. máj. 30. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Simán "ablakemelő", "ablakemelő szerkezet", vagy "ablakemelő motor".


A tüneteket szerintem nem ez okozza, hanem az ezt vezérlő elektronika.

2020. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, az első két képen lévő -modul ez ezt vezérlő elektronika, de csak annyit tudok " modul "


A harmadik linket nagy nehezen egy freiburgi apróhirdetésen oldalon találtam ami a google fordító szerint " használja az elektromos ablak és a világítást " gondolom használja-vezérli..

2020. máj. 30. 14:02
 3/7 A kérdező kommentje:
Már nincs fönn a hirdetés, nem tudtam felhívni, hogy makogjak vele idegen nyelven.
2020. máj. 30. 14:02
 4/7 Vortrex ***** válasza:
Ablakemelő motornak hívják. A zsanérok közt a gumicsőben szoktak megtörni a kábelek, érdemes lehet megnézni
2020. máj. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az összes képen csak a motor van, ami neked működik. A jelet egy külön vezérlőtől kapja, ami lehet az ajtóban, vagy valahol a műszerfalban.


Lehet, hogy tévedek. Kérdezz meg egy autóvillamossági szerelőt.

2020. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Volt már kettőnél is. Ilyet kell szereznem, de mint megtudtam alig van 4 elektromos ablakos , vagy ha van akkor az ritka. Annyit mondott mind a kettő "modul és az ebay-on kell szerezni.
2020. máj. 30. 14:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg egy harmadikat is.

A tüneteid szerint nem a motor a hibás, el tudja végezni a le-fel emelést.


Hogy mikor és miképp csinálja, azt a vezérlő modul "mondja" neki. A belső világításnál szintén. Ott sem izzót kell cserélned. Vezérlőmodul és/vagy relék körül lehet a hiba.

2020. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!