Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Más is elfárad szellemileg...

Más is elfárad szellemileg pár órás vezetés után?

Figyelt kérdés
mondjuk ha például a belvárosban vezet az ember? Vagy folyamatosan vezetne?

2020. máj. 30. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Megszokás kérdése, na meg persze hogy milyen autót vezetsz, meg mennyit mész átlagban. Pár óra a belvárosban megterhelő tud lenni egy átlag ember számára.
2020. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalattól is függ. Akinek nagyobb tapasztalata van, sokat vezet, nem koncentrál, stresszel, rutinból megy a vezetés, az nem fárad el. Azok fáradnak el főleg, akik kezdők, nincs elég rutinjuk, izgulnak, vagy nagy a forgalom és koncentrálni, figyelni kell, stb.
2020. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én imádok vezetni, gyakorlatilag kikapcsolódás számomra.
2020. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem városi vezetésből olyan 8-9 óra után érzem, hogy fáradok. Autópályás vezetéstől 12 óra után kezdek fáradni.
2020. máj. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki hogy van ezzel , de nekem tiszta felüdülés ha vezethetek. Nem fáraszt.
2020. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én jól érezném magam ha vezethetnék, nem csak a városba 1 majd 3 majd 1 majd 2 km-t majd onnan haza.. jó lenne egyszer 15-20 órát vezetni, már 5 éve erre várok, csak nincs alkalmam..
2020. máj. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Budapesten nekem néha 20 perc is elég, hogy agyhugykövet kapjak:), elviselhetetlen a belváros.

Amúgy külvárosban, kisebb városokban, országúton, autópályán is egy 8-10 órás etap eléggé le tud fárasztani. Sajnos nagyon kell figyelni folyamatosan mások helyett is, nem nagyon lehet bebambulni.

2020. máj. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kezdő koromban nagyon lefárasztott már 1 órányi vezetés is. Azóta viszont egyáltalán nem fárasztó, inkább kikapcsolódás.
2020. máj. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Embere válogatja!

Engem pl. felüdít és kikapcsol ha vezetek.

2020. máj. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!