Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A5 vagy Audi A6 (C7)...

Audi A5 vagy Audi A6 (C7) tulajdonosok tapasztalataira lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés

Audi A5-ből 3.0 TDI-t nézegettem A6 (C7) -ből szintén ugyan ilyen motorral Avant-ot. Negatív, Pozitív tapasztalatokra lennék kíváncsi. Kinek mivel gyűlt meg a baja ha volt ilyen. Motorikusan megbízható-e stb.. Előre is köszönöm a válaszokat mindenkinek.

Semmilyen negatív, okoskodó kommentre nem vagyok kíváncsi!



2020. máj. 31. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A 3.0 TDI alapvetően egy jó motor. Teljesítményéhez mérve könnyen fenntartható.
2020. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
C7-es 3.0 BiTDI Avant, azaz a 313 lovas verzió, a V8-as utánzat hanggal. 8 éves az autó, cseréltem volna már, de nincs jobb, amire cserélném, úgyhogy marad még sokáig, azt hiszem ez mindent elmond. 350 ezer km van benne most, majdnem 100-at én raktam bele szűk 3 év alatt. Egyszerűen imádom, és annyira szép ez a forma, hogy van olyan laikus, aki még mindig azt hiszi, hogy ez új autó. Olajra, gumira, felnire és fékekre költöttem csak ezalatt, semmi másra. Erősen ajánlom, egy élmény az autót vezetni, néha csendesen suhanok 160-al, néha beteszem Sportba, és hallgatom a szép hangját.
2020. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat főleg a második kommentelőnek!
2020. máj. 31. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!