Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bármilyen autós iskolába...

Bármilyen autós iskolába megyek mindenképpen a házi orvosom csinálja az alkalmasságit nekem?

Figyelt kérdés
ma felhivtam egy iskolát és csak úgy lehet beiratkozni ha már viszem az alkalmasságit az házi orvostól. ez mindenhol igy van? én azt gondoltam legalább saját orvosuk van vagy valami? itt nagyon trehany orvos van nálunk. abban sem vagyok biztos hogy meg tudja csinálni. ha lesz jogsim viszem a kártyám normális orvoshoz. de itt most az isten háta mögött csak ez van.

2020. jún. 2. 12:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mert kinek kellene szerinted?
2020. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
iskolának kellenne biztosítani orvost jobb helyeken. nem?
2020. jún. 2. 12:57
 3/21 anonim ***** válasza:
48%

Van olyan érzésem, hogy valamit szeretnél elsimliskedni az alkalmassági vizsgálaton...

Az alkalmassági vizsgálat megcsináltatása a tanuló feladata, azért az iskolák általában nem fizetnek orvosokat, bár van néhány kivétel, főleg a giga-méretű iskolák esetében.

Mi az, hogy trehány a háziorvos, és nem tudja megcsinálni az alkalmasságit? ... ha trehány, akkor azt jelenti, meg sem vizsgál, csak kiállítja a papírt, te kifizeted, és rögtön meg is kapod... ha nem trehány, lehet elküld néhány vizsgálatra (labor, stb), de lehet akkor is csak látásvizsgálat, vérnyomás mérés van, és ha az rendben, akkor azonnal adja a papírt...

2020. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
29%
#2 nem.
2020. jún. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
48%

Hát nem. Minek tartana egy orvost az iskola? Biztos van üzemorvosuk, ahová az oktatók járnak, de ők ott dolgoznak.

Te már eleve úgy mész oda, hogy kell ez az igazolás, tehát addig míg az nincsen, semmilyen kapcsolatban nem állsz a sulival, hogy nekik kellene állni a költségeket. Nagyon el vagy tévedve ezzel kapcsolatban.

Nem ők tesznek neked szívességet azzal, hogy ida mehetsz hozzájuk, hanem te nekik, hogy oda mész. És csak úgy mehetsz oda, hogy minden papírod rendben van.

Majd munkahelyed lesz, ott a munkahelyen keresztül mész üzemorvoshoz.

Vagy még fizetni akarnád az üzemorvos költségét is?

2020. jún. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%

- iskolának kellene biztosítani orvost jobb helyeken. nem?

- nem!

2020. jún. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
ez nem így van. csak egyszerűen tényleg bolondok ezek. nem is járok orvoshoz soha ez miatt.
2020. jún. 2. 13:06
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Válts házi orvost.
2020. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
48%
Sok eszed van és mi van ha beteg leszel?
2020. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
29%
Meg nem értem mi a francot vitatkozol, le lett írva többek által is, hogy mi a helyzet, ne legyél ennyire sötét. Kórházat ne építsenek maguknak az autósiskolák?
2020. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!