Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s50b tipusú motoromnak...

Lajos Tibi kérdése:

Simson s50b tipusú motoromnak mk lehet a baja hogy nem ad szikrát a kondi jo és a megszakíto is működik?

Figyelt kérdés

2020. jún. 2. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyertya? Túl egyszerű, de azt nem nézted?
2020. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már a "kondit" kizártad, akkor nézd meg a trafót, a gyújtókábelt, a gyertyapipát, és a gyertyát. És nem árt ha jó a testelés is.
2020. jún. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Neztem mindent és jo de ez tirisztoros
2020. jún. 2. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Mégsem mindent néztél ha nem jó.
2020. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!

Meg szeretném Öntől kérdezni, hogy a feltett kérdése pontosan mire irányul, tekintettel arra a tényre, klasszikus értelemben nincs kondenzátor a tirisztoros gyújtásrendszerben!!!

Most érdemes lenne a kérdését újra feltenni. Azért írom, hogy klasszikus értelemben, mert a tirisztor elektronika tartalmaz egy kondenzátort. Most ezt az Ön által leírt kérdést nem tudom értelmezni, bár szívesen segítek a hiba elhárítása ügyében.

Üdvözlettel: BL.

2020. jún. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs elfelejtettem a kérdés említ megszakítót is és ez tényleg nem része a tirisztoros gyújtásnak, kérem jobb ha nem nyúl hozzá!!!!!!!!!
2020. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!