Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Golf csajos autó?

Volkswagen Golf csajos autó?

Figyelt kérdés
Az Audi A3-at, Skoda Fabiat csajos autónak mondják, az alapja és a technikája megegyezik egy Golfal, vagy például a hasonló méretű és felszereltségű BMW 1-est, vagy Mercedes A-osztályt is nőies kocsinak tulajdonítják. Szerintetek a Volkswagen Golf is csajos autó, vagy ha nem akkor miért nem a többi hasonló közül?

2020. jún. 3. 08:46
A kérdező szavazást indított:
Igen, csajos kocsi
Nem, nem az
26 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha a Golf és az A3 csajos autó, akkor egy Astra, Focus is az? Mert ugyan ez a kategória, egymás konkurensei.
2020. jún. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerintem egy Focus lehet az, főleg ha ferdehátú és nem kombi, esetleg Astra is talán, de az annyira nem.
2020. jún. 3. 09:12
 3/16 anonim ***** válasza:

Egyébként ha erre ránézek, nekem nem a tipikus "csajos autó" jut róla eszembe elsőre:

[link]

2020. jún. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3 egyik ismerős csaj pont ilyet vett :D Amúgy egy A6-os vagy A8-as mellett kicsi autó.
2020. jún. 3. 09:13
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
Nő vagyok, mindet megnéztem, amiket írtál. Nekem egyik sem nőies, kivéve a VW golfot. Szerintem abban nagyon röhejesen néz ki egy pasi, én speciel mindig elszoktam mosolyodni ha ilyet látok. Nem kell megértened, hogy miért. Eleg az hogy női szemmel a golf egy eléggé langyi autó.
2020. jún. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én autóteszteket láttam szinte mindegyikről, mindegyik generációról, mindegyikben úgy reklámozzák, hogy csajoknak valók ezek a kocsik.
2020. jún. 3. 09:21
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

"egyik ismerős csaj pont ilyet vett"

Aham. Tehát ha egy autótípusból az összes eladott példány között van legalább egy női tulaj, akkor az "női autó"... Ezen az alapon az összes típusra rá lehet ezt sütni. Férfi autó pedig az, amiből egyetlen egy nő sem vásárolt...

Nem írtam olyat, hogy az A3 nem kisebb egy A8-asnál. De egy közel 4,5 méter hosszú autóra én nem mondanám, hogy tipikus városi kisautó. Inkább kompakt, vagy alsó-közép.

Az hol van előírva, hogy egy férfi kizárólag 5 m hossz fölötti autót birtokolhat, ami ez alatti pl 4,5 m, az pedig női autó?!

2020. jún. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Kíváncsiságból megnéztem egy most népszerű átlagautó, a Suzuki Vitara méreteit. kb 30 centivel rövidebb, mint a fenti A3-as, ami szerinted kisautó. Ezek szerint a Vitara egy tipikus női, kislánykáknak szánt miniautó, amit csak 17 éves friss jogsis tinicsajok vesznek? :D :D :D Jó vicc! :D
2020. jún. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
A Golf 5. és 6. generációja elég lányosra sikeredett, de a többire nem mondanám.
2020. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Suzuki Vitarát sem tartom egy sportos, férfias kocsinak, inkább egy átlagos tömegautónak.
2020. jún. 3. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!