Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy közterületi parkolóban...

Ha egy közterületi parkolóban úgy parkolok, hogy 2 másik autó elé állok be hosszába ami szintén az enyém akkor megbüntethetnek a közteresek? Erre azert lenne szukseg mert nincs hely. Es nem lehet mar mashol megallni.

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 09:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Mint írtam, a közteres nem fogja lekérdezni (szerintem nem is tudja), hogy kinek a nevén van a három autó. Neki ez magas labda, szabálytalanul parkolsz és kész. A KRESZ-ben nincs benne, hogy milyen autó elé állhatsz oda.
2020. jún. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy szerintem valaki napi rendszerességgel hivogatja oket.

Mar szinte mindig itt vannak sőt van hogy reggel és késő délután is jonnek. A patkán allókra tesznek buntit. Ami kb 5 autót jelent. Szerintem itt heti szinten alsóhangon félmillióért büntetnek.

Egyszeruen nem birjak felfogni hogy nem azert allnak a patkara mert mindenki szabalyt akar szegni hanem azért mert nincs hely lebegni meg senki sem tud.


Abból amit beszednek parkolót lehetne lassan építeni.

2020. jún. 3. 11:53
 13/26 anonim ***** válasza:

12: De ha csak a padkára állókra tesznek, akkor mi a gond?

Egyébként az, hogy nincs parkolóhely, nem jogosít fel senkit sem arra, hogy szabálytalanul álljon, felálljon a padkára, fűre, akárhova. Nálunk is kevés hely van. És utálom azokat, akik össze vissza mindenhova odaparkolnak, aztán nem lehet normálisan elférni tőlük. Ha nincs hely, akkor megyek a következő utcába, ha ott sincs, akkor a következőbe. Én simán kibírom, ha nem az ablakom alatt parkolok :)

2020. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Itt a kornyéken nincs hely.

Autót pedig nem azért veszek hogy 5km re parkoljak.

Es az adót se azért fizetem. Biztosítaniuk kellene elegendő helyet.

Nem nekem kéne 2 km re allni.

Az szerintem nem korrekt hogy nem biztosítanak helyet. Majd minden reggel kijonnek es mindenkit vegig buntetnek. Hova álljak? Meg a tobbiek? A fa tetejére?

2020. jún. 3. 12:17
 15/26 A kérdező kommentje:
Es egyebkent el lehet férni bőven a patkan alloktol is. Senkit nem akadályoz.
2020. jún. 3. 12:17
 16/26 anonim ***** válasza:

3 autód van? És nem biztosítanak 3 autóra helyet? Micsoda pofátlanság :D

Minek 3 autó? Bérelj messzebb egy garázst. Ott tudod tárolni az egyiket. Nem hiszem, hogy 3 kell egyszerre.

2020. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Kell mivel nem én járok mind hárommal.

Alap esetben van otthon garázs

De most hogy anyukam beteg kozelebb koltoztunk hogy az apolast megtudjuk oldani.

Egyebkent mindegy hogy mennyi autom van. Ha nekem egyaltalan nem lenne akkor se lenne elegendő hely. Ezt pedig biztosítaniuk kellene. A buntetgetes nem megoldás. Elobb vagy utóbb valaki ugy is botrányt fog ebből csinálni.....

2020. jún. 3. 12:41
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem kell biztosítani. Főleg nem korlátlan számú autóra.
2020. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Miért ne kellene? Nem ez a dolga az önkormányzatnak? Es a varosfejlesztesnek?

Itt az egy lakás egy parkolóhely se jön ki.

2020. jún. 3. 12:48
 20/26 anonim ***** válasza:
19: jaja, pont az ilyenek miatt, akik 3 helyet is elfoglalnak. :D
2020. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!