Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy közterületi parkolóban...

Ha egy közterületi parkolóban úgy parkolok, hogy 2 másik autó elé állok be hosszába ami szintén az enyém akkor megbüntethetnek a közteresek? Erre azert lenne szukseg mert nincs hely. Es nem lehet mar mashol megallni.

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 09:59
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Tök mindegy hogy mennyi autóm van.

Akkor sincs hely es mint ahogy mondtam ha egy autom se lenne akkor se lenne elegendő hely.

2020. jún. 3. 13:05
 22/26 anonim ***** válasza:
21: ha a két szabályosan parkoló autód elé állnál be, az azt jelenti, hogy két autódnak is van hely ;)
2020. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel egy kertes házat, ahol elfér az arcod, a három autód és az összes rokon ami miatt költöztél?
2020. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Egy lakást vettem ugy hogy a házam megmaradt ott ahol van.

Mint mondtam anyukam miatt kellett lakast venni.

Majd ha anyukam meggyogyul akkor eladom a lakast es visszaterek az erdeti hazamba. Budapestről beszélünk a lakás is 40 M volt.

2020. jún. 3. 15:29
 25/26 anonim ***** válasza:
Ha a saját autódat akadályozod az nem gond. De én azért a helyedben én tennék egy cetlit a kocsik szélvédője mögé, hogy látatlanba se büntessenek meg, hogy tudják mi a helyzet.
2020. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Igen szerintem én is így teszek

Koszonom

2020. jún. 3. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!