Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bevállalnátok egy erdélyi...

Bevállalnátok egy erdélyi vagy tátrai túrát egy ilyen régebbi de jó állapotú kisautóval? Fiat Seicento 1.1 2002. (két személlyel)

Figyelt kérdés
Figyelmen kívül hagyva a járványveszélyt és az ebből fakadó korlátozásokat, kizárólag az autó műszaki állapotára leszűkítve a kérdést.
2020. jún. 4. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ilyen kisautóval szenvedés messzire utazni. Kikölcsönöznék egy komolyabb autót arra a pár napra.
2020. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen állapotban van az autód, de ha egyébként megbízható, akkor persze, vállalnám.
2020. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Elég kényelmetlennek tűnik, így a képeket elnézve róla. Hosszú útra fontos a kényelem is, mert "fapados" autókban nagyjából óránként megkéne állni, mert annyira fog fájni mindenütt. De ha nektek kényelmes, és műszakilag tényleg jó a kocsi, akkor miért ne vállalnátok be? Én személy szerint már nem mernék elindulni ilyen kis kocsival, de ez én vagyok
2020. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó mókának tűnik, de az autó nem egészen alkalmas erre, ha nem kalandból csináljátok.
2020. jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Csak akkor, ha értenék annyira az autóhoz hogy az út közben esetlegesen felmerülő kisebb műszaki problémákat saját magam tudnám orvosolni.
2020. jún. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Ha nagyon jó állapotban van akkor belehet vállalni.

Legfeljebb majd ha elzsibbad a seggetek akkor megálltok és pihentek.

2020. jún. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem kockáztatnám az életem egy ilyen kisautóban, ha nem muszáj.
2020. jún. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha jó állapotban van akkor miért ne?
2020. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!