Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit szóltok arra, ha valaki...

Mit szóltok arra, ha valaki felragasztja az autójára ami nem igaz?

Figyelt kérdés
Mondjuk sima Lancerra Evolution, Octaviara RS, Golfokra GTI, BMW-re M5/M3. Szerintem ezek nagyon lúzerok ti mit gondoltok? Sőt a rendőrök simán büntethetnék is ezt.

2020. jún. 5. 10:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Semmit nem jelent , a rendőrt meg nem érdekli.
2020. jún. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 D. Brasco ***** válasza:
91%
Es a rendőr mégis mit büntessen egy felragasztott M vagy Amg matricán?
2020. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem gáz, és főleg itthon divat, mert itthon ugyebár a szomszédnak meg a külvilágnak vesszük az autót, nem magunknak.


Csakhogy akit érdekelnek az autók, az levágja hogy nem valódi, akit pedig nem, annak fingja nincs arról, hogy mi az az Evolution, meg az M3, meg a GTI. Tehát semmi értelme, de egyébként azon kívül hogy néha kinevetem az ilyeneket, engem sem érdekel. Akinek jól esik, az csinálja nyugodtan.

2020. jún. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%
Gáz, kb. annyira mint astrákon a Turbo felirat!
2020. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ettől boldog, csinálja...

btw: Astrából van turbós, elég sok. ;)

2020. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

#4 igen, én is akartam írni - azok már leginkább turbósak :D


Nekem még azzal sincs bajom, ha valaki mondjuk egy 3-as BMW-be tényleg belepakolta az M3 motorját, vagy meghúzta annyira hogy még jobban is megy egy valódi M3-nál, és ráteszi a jelzést. Akkor tegye. Ott van mögötte a tartalom. De amikor a 102 lovas 16i hátulján figyel az M3 matrica meg a kétcsöves kidörgő, aztán elindulásnál rosszabb hangja van egy lyukas Swiftnél, akkor azért gyakran elkap a röhögőgörcs. :D

2020. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Részemről bohóc az illető, ugyanúgy mint azok, akik régi/gyenge autókra sportkipufogót tesznek hogy attól "jobb a hangja" (nem az). Nem zavar meg semmi, de ettől még egy bohócot csinál magából az illető.


Az egyetlen dolog ami szerintem találékony, az a #haljakmegezfullgyári matrica a nyilvánvalóan ricer autókon. :D

2020. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bohóckodásnak tartom
2020. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Uhh basszus az a link.... sry.

Kár, hogy nem lehet hsz-t törölni...


[link]

2020. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

Engem nem érdekel, saját autója, azt ragaszt rá, amit akar, nem fog érdekelni.


Túlságosan sok a szabadidőd :)

2020. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!