Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véleményt szeretnék kérni...

Véleményt szeretnék kérni erről az autóra szerelhető bicikliszállítóról! Kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel a típussal?

Figyelt kérdés
[link]

2020. jún. 6. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszintén bevallva az össze ilyen egy kaka. Kínlódhatsz a felszereléssel, aggódhatsz hol csikarod meg az autódat, meg le kell mindent vegyél ahhoz, hogy a csomagtartót ki tudd nyitni. Arról nem beszèlve, hogy a kerékpárt sem egyszerű rá felhelyezni, sok alternatívád nem lesz, mert közel van a kasztni. Ezzel ellentétben a vonóhorogra szerelhetők nagyon jó, a gyári rögzítési pontjain túl millió meg egy helyen rögzíthetef, gyors a felhelyezés. Pl nekem a 2 kerékpáros van de hármat simán el lehet vele vinni, mert rá tudsz még egyet erősíteni. Stabilan àll és egy csavar elmozdításával levehető kerékpárostól, mindenestől, hogy hozzáférj a csomagtartóhoz. Persze ez csak akkor jó ha van vonóhorgon. Én is próbálkoztam ezen fajtákkal amit te nézel. Még fel sem szereltem az autóra amikor egy külföldi használtcikkes mutatta nekem. Mondtam vegye is le, be se fejezze amit elkezdett mert egy kínlódás volt számomra. Háromszoros!! áron vettem meg a vonóhorogra szerelhetőt. Legalább 10 éve van meg de nem bántam meg egyáltalán.
2020. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mi is tudjuk, hogy a vonóhorogra rakható sokkal megbízhatóbb, de sajnos nincs az autón vonóhorog, ezért keresünk más lehetőséget.
2020. jún. 7. 10:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézz körbe több helyen. Javaslom az lehet a jobb amelyik több ponton fekszik fel.
2020. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszer használtam hasonlót, tkp. túlélhető volt, de való igaz, hogy elég macerás.


Nekem is vonóhorogra szerelhető van (Thule 3-as), azért a felrakással ott is hosszasan el kell szórakozni, viszont ha egyszer fenn van akkor beton stabil, vittem már 3 biciklit 700km-re minden gond nélkül, viszont a felrakásra rámegy fél óra (2 felnőtt,1 gyerek bringa).

Nekem mindig le kell engedni a nyergeket különben összeakadnak a másik bicikli kormányával,és szivacsdarabokat kell tenni a villákhoz mert összeérnek - azt a 3 bicikit ami nekünk van, nem lehet úgy felrakni, hogy valahol ne érjenek össze - ami bosszantó, mert pont azért vettem meg a vonóhorgos cuccot, hogy az ilyenekkel ne legyen bajom.

2020. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lényegében akkor azért nem kedveltétek, mert macerás a felhelyezése? Láttunk videót az autóra helyezésről, és annak érdekében, hogy az autó ne sérüljön a pedáltól, lekötözték a tartóhoz. Sajnos nagyon más lehetőséget nem találunk, igazából 100 km megtételét kellene kibírniuk a bicikliknek,mivel a Balatonra szeretnénk levinni, illetve több kis távot, ami 40-50 km-t jelenthet.
2020. jún. 8. 20:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért nem viszed tetőn? A tetőre rakható tartók a legolcsóbbak (még Thule-ból is), a csomagtartó meg máskor is jól jöhet (túra vagy síbox, bútorszállítás stb.).

Igaz, a tetőn nagyobb a légellenállás, ami növeli a fogyasztást, de egy Budapest-Balaton viszonylaton ez nem jelentős tétel.

2020. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!