Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort válasszak első...

Anonimkrd kérdése:

Milyen motort válasszak első motornak?

Figyelt kérdés

Most lettem 17, szeretnék minél hamarabb egy motrot vásárolni, nagyon vágyom rá hogy motorozzak 1-2 éve már tervben van.

A nagy testű sport motorok amik nagyon megtetszettek, egy Honda cbr 250en gondolkodom erősen!

Szerintetek jó választás lenne? Milyen erős a motor? Könnyen megszokható? Vagy gyorsan megtanulható rendesen menni vele?



2020. jún. 11. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
HA semmi gyakorlatod nincs akkor elég lenne először egy 50-es robogó is. Ezen megtudnád az alapokat tanulni és majd ha úgy látod vehetsz nagyobbat.
2020. jún. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De miért? Az alapokat nem tudom megtanulni egy 250esen?

Autót vezetni is egyből buszon tanultam pl és ugyanúgy megy

2020. jún. 11. 11:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más képességű, amit az illetőnek kell magáról tudni. Amúgy a CBR250 teljesen jó választás. Igen, kezdőnek pont elég erős. Igen, könnyen megszokható, mint bármilyen motor ha foglalkozol a motorral és fejleszted a vezetéstechnikai tudásodat. "Autót vezetni is buszon tanultam" Ne legyenek illúzióid. Attól, hogy 7-8-9 személyes személyautót vezettél, az még nem busz. Egyrészt, másrészt ez nem feltételezi, hogy kétkerűeknél is így lesz, mert két külön világ a kettő, harmadrészt a kétkerekűek kategóriáit sem nagyon lehet egymással hasonlítgatni. 250-es Ninja is jó lehet még, de még barátságosabb lenne neked valami CBF250 vagy YBR250 esetleg VTR250.
2020. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Riga.
2020. jún. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dirtboy ***** válasza:

Ha úgy gondolod menni fog a motorkezelése váltások egyből akkor akár jó lehet a cbr250.

Az hogy min tanultál más jerművet vezetni semmit nem jelent.

Munkahelyemen pl van egy kb 35év körüli srác aki sofőr. Teherautót,kamiont,targoncát vezet van két nagy kobcentis robogója de nem mert váltós motort venni.

Lerakta nagy nehezen az A jogsit de fél a motorokon való váltástól,kanyarodási technikák alkalmazásától stb

szóval ennyire sok köze van a cbr250fajta járműveknek az autókhoz meg teheratók vezetéséhez.

2020. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simson
2020. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!