Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki SX4 tapasztalatok?

Suzuki SX4 tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Most szeretnék egy Suzuki sx4-t venni, de semmi tapasztalatom nincs suzukival kapcsolatban.

Ezért érdeklődnék hogy mennyire szoktak nála hibák előjönni, mennyire drága hozzá az alkatrész, illetve kinek mi vele a tapasztalata a típussal kapcsolatban?

Köszönöm


2020. jún. 12. 04:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Melyik sx4??? milyen évjárat?


Olcsó fenntartani, megbízható motor. Húzósabb tétel esetleg a suzukis váltóhiba, abs kocka ez típus hiba, de attól egy szuper megbízható, szuper olcsó autó.

2020. jún. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2006/7 SX4 1,5 GS! Kb 50 km mennék vele havonta, nem lenne napi használatban.
2020. jún. 12. 08:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Havi 50 km-re veszel autót? Hát te tudod.

Nekem 2013-as SX4em volt. 1.6-os motorral. Semmi baj nem volt vele. Legalábbis műszakilag.

Sok hangszigetelés nincs benne, így autópályázni elég fárasztó. Az ülés nekem kényelmetlen volt, akárhogy állítottam, nem volt jó.

2020. jún. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Arra a taxi is sokall olcsóbb.
2020. jún. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Közel lakom a munkahelyhez így oda nem kell autó. Bevasarlashoz használnám, szülőkhöz való utazásra, illetve ha elmegyünk kirándulni vagy kikapcsolódni valahová.


Ignist akartam, de be esett a képbe ez az elég jó SX4 így elgondolkodtam rajta.


Friss műszakival 1 millióra tartják az reális?

2020. jún. 12. 09:25
 6/9 A kérdező kommentje:
Most lehet hogy nem havi 50 km hanem 65-70, de csak azt akartam szemléltetni hogy nem itt lesz széthajtva. Amúgy 250.000 km van benne
2020. jún. 12. 09:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Havi 200 kilométerre sem éri meg autót fenntartani, de te tudod...

Amúgy megbízható az SX4, de mint minden használt autó esében, fontos az előélet, egy megbízható autót is tönkre lehet tenni

2020. jún. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem mennék vele sokat de van amihez nélkülözhetetlen!

Mindenképpen megnézetem autoszerelővel!

2020. jún. 12. 12:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia sx4 tulajdonos vagyok én is, 2007es évjárat. Rosszat nem tudok mondani. Az olajcseréken, és az ilyen apróbb dolgokon kívül mint pl szűrők stb. kívül nem kellett rá költenem.
2020. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!