Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw Bora vagy Volvo S40 a jobb...

Vw Bora vagy Volvo S40 a jobb döntés? 2004 1.6 benzin?

Figyelt kérdés
2020. jún. 16. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Volvo alkatreszei luxus kategória , Bora pedig nem valami klassz inkabb Passat .
2020. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez az S40 generáció technikailag megegyezik az mk2 Ford Focussal. Nem mondanám, hogy luxus kategória (bár biztos, hogy van akinek egy Focus is az). Kicsit jobb a csomagolása, minőségibb a beltere.

A 2004-es Bora az egy 4-es Golf, ami egy generációval régebbi, mint a Focus2/S40, így minőségben, komfortban is elmarad tőlük. Az alkatrész lehet, hogy kicsit olcsóbb, de nem számottevően.

Az, hogy melyik a jobb döntés, attól függ, hogy mire kell. Én inkább az S40-et venném, 2.4-es 5 hengeres motorral (mondjuk ez árban kb a duplája egy Borának, de ahogy írtam, nem egy kategória a kettő)

2020. jún. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Bora 1.6 egy félelmetesen lomha valami. Vezettem ilyet akkoriban, de meg sem közelítette a korosztálya 1.6 motorjait. Nem tudom mit csináltak azzal a motorral de gyenge, egyébként megbízható. Komfortban vitatkoznék, mert ami nem alap Bora mind nagyon fullos volt belülről abban az időben. Arról nem beszélve, hogy a Bora kombi szinte mind extra volt. S 40 nekem egy kaptafa, de a Bora külsőre egyértelműen jobb nekem.
2020. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1.6 16v Bora
2020. jún. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bora vagy golfIV 1.6 fenntartása olcsóbb lenne. Megbízhatóbb motor és kedvezőbb áru alkatrészek.
2020. jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!