Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha elkapnak jogsi nélkül...

Ha elkapnak jogsi nélkül simsonnal úgy, hogy minden tökéletes, van rajtam sisak, a motoron pedig biztosítás akkor mennyire büntetnek meg?

Figyelt kérdés
Egyik nap elkaptak, még nincs adásvételi sem róla egyelőre, majd írunk, nem volt rajtam sisak, szerencsére pont ismerte apukámat az egyik rendőr, és így megfújatták a szondát velem és mondták hogy máskor vegyek sisakot mert akkor meg sem állítottak volna. Egyébként mindig hordok sisakot, fél utcányit nem mentem most sem anélkül, a karburátort állítottam éppen, mert nem volt minden jó.

2020. jún. 20. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2020. jún. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Semmit nem fogsz kapni, majd apád jön egy rekesz sörrel a rendőr havernak a fia hülyesége miatt...

Jogsi nélkül, sisak nélkül...

Azt ugye tudod, hogy így a biztosítás is bukta?

2020. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem ismeri apádat a rendőr, akár 2 év eltiltás is lehet. + bünti
2020. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!