Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbuktam az első forgalmi...

Megbuktam az első forgalmi órámon, a következőn nagyobb esélyem van?

Figyelt kérdés
Szóval, ma volt a forgalmi vizsgám. Rettentően izgultam, egész nap görcsbe volt a gyomrom. Egy mogorva vizsgabiztost kaptam aki a nyakamba lihegett.. Nem talált rajtam fogást és csak arra várt (ezt a vizsga végén az oktatóm is megerősítette), hogy hibázzak és megbuktathasson. 40 órával mentem vizsgázni. A következő pótvizsgám kb 1 hónap múlva lesz, addigra kell vennem még pár órát. A hibám az volt, hogy a gyalogosnak ott akartam elsőbbséget adni, ahol nem kellett volna. Mindezt azért mert túlizgultam az egészet és nem figyeltem oda kellőképpen, csak arra törekedtem, hogy gyalogos, szóval menjen. A második vizsgáról mik a vélemények, tapasztalatok? Gondolom már egy fokkal "lazább" elvégre már aki másodikra megy, az tudja milyen az első. Meg rengeteg helyről hallottam, hogy elsőre nagyon kevesen mennek át a vizsgán, leginkább második próbálkozásra jut át. És tudom, hogy rajtam múlik.. "ha hülye leszek úgy is meghúznak." ezzel tisztában vagyok. Leginkább személyes tapasztalatokra és véleményekre vagyok kíváncsi, hogy mekkora falat a második vizsga.

2020. jún. 24. 20:42
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*vizsgámon, nem órámon... :D
2020. jún. 24. 20:43
 2/22 anonim válasza:
100%
Nem vagy egyedül!! Én is nagyon izgultam, előtte nap alig tudtam elaludni. Az első forgalmi vizsgámon én is megbuktam. A parkolás is jól ment, csak egy aprócska figyelmetlenség okozta bukásomat. Én nagyon magam alatt voltam emiatt. Aztán elmentem másodszorra is, akkor már sikerült a vizsga. El sem akartam hinni. Azóta azt mondják nagyon jól vezetek. Oszkár telekocsizást is vállaltam, 9 személyes kisbuszt is vezettem már. Szóval ne add fel, higyj magadban! Te képes vagy rá! Alap dolog.
2020. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kaptad a zöldet, köszi szépen. Én is ma meglepődtem magamon, mert a "szintemhez" képest átlagon felül teljesítettem. Az oktatóm is közölte, hogy meglepődött, mert nagyon odatettem magam, csak hát a végén az a baki beficcent. Pedig 1-2 utcára voltunk a központtól :/
2020. jún. 24. 20:56
 4/22 crudy ***** válasza:
100%
Rengeteg az ilyen paraszt es nem legenda, hogy szeretnek elsonek buktatni. Ugyan igy vezess masodjara is es meg lesz a vizsga
2020. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Sokan buknak első vizsgán, ez ilyen. Én is buktam B-n is, meg A2-n is az elsőt ilyen butaságok miatt. Az A egyből meglett. B-nél könnyebbnek éreztem a másodikat, kevésbé izgultam. A motoros jogsijaimnál mindegy volt, tudtam mire számítsak, úgyhogy nem izgultam annyira.
2020. jún. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Az eddigiek kapták a zöldet, köszi szépen. Annyit tudok, hogy nem fog dúlni bennem háború a második vizsgámon, mivel tudom mi vár rám. :D
2020. jún. 24. 23:10
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan szerencsétlen voltam az első vizsgámon, hogy a lehető legrosszabb vizsgabiztost fogtam ki. Eszméletlenül sok panasz volt rá, ugyanis mindenkit meg akart buktatni, általában sikerült is neki, mindent megtett. Viszont másodjára egy nagyon normális vizsgabiztost kaptam, aki oldotta a feszkót azzal, hogy beszélgetett az oktatómmal és alapból szimpatikus, normális volt. Mondanom sem kell, hogy simán átmentem. :D Szerintem vegyél még 1-2 órát, hogy biztos legyél magadban. Ne izgulj, menni fog a második.
2020. jún. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Vizsga elött terveztem venni még 1-2 órát, tényleg csak párat, mivel nem félek a vezetéstől, minden megy, csak hát az izgulás. És az izgulás vezetett a bakihoz.
2020. jún. 25. 11:22
 9/22 anonim ***** válasza:

Én is valahogy jobbnak éreztem a második vizsgát.

Mindkét vizsgánál korrekt és aranyos vizsgabiztost kaptam, viszont a második "lazább" volt, végig beszélgetett az oktatóval. Parkolásnál be is segített, kicsit megzavarodtam hogy hogy is kéne leparkolni:P

2020. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
22én lesz a vizsgám, szóval addig ráérősen próbálok észben felkészülni.
2020. jún. 28. 21:43
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!