Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Különleges autót vennék, nem...

Különleges autót vennék, nem sok pénzből. Maximum 600 000 forint van vételárra. Amit ritkán látok, és tetszik, az a Rover, Saab, esetleg régi Volvo 850-esek. Mindennapra melyik lenne jó? Szervizre marad 400 000 forint.

Figyelt kérdés
2020. jún. 25. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Böngész át.

2020. jún. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Bocs helyesen

Böngészd át.

Egyébként én is vettem az autóimat.

Megvoltak a kiválasztottak, elolvastam a véleményeket.

2020. jún. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 D. Brasco ***** válasza:
92%

"amit ritkán látok"

Az emlitett márkákat nem véletlenül látod ritkán......mindezt max 600-ert.....boritékolhato a sikerstory

2020. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Kicsipénzből ne akarj különleges autót. Olyat vegyél, amiből rengeteg fut, minden szerelő ért hozzá, minden utcában bontanak kettőt, minden autósboltban polcon van hozzá alkatrész.
2020. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Velorex.
2020. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

ennyiért nagyon cuki és értékes, kis szériás matchboxokat lehet venni, ami egyedi és két nap múlva nem fogod megbánni, hogy megvetted


alternatív megoldásként, ha közlekedésre kell, vegyél egy VW Polot vagy egy Swiftet és matricáztasd fel egyedire

(nekem egy mini városi kocsim van, nem volt 4 millió, nagyon sok embernek van, de olyan színben választottam meg raktam rá matricát, hogy egyetlen darab nem fog velem szembejönni, ami ugyanolyan, ... sőt, napi szinten látok ilyen kocsikat, de ugyanazt a színt, amit én választottam még sose láttam, pedig majdnem a teljes országban autókázom vele)

2020. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Ne, ennyi pénzből nem találsz különleges kocsit. Max ízléstelen tuning lesz a vége a kínai lökhárítókkal meg spoilerekkel, de azt inkább röhögik az emberek, minthogy megfordulnak utána.
2020. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Facepalm... Mondjuk ha fel akarsz ülni arra a bizonyos szoporollerre akkor a lehető legjobb irány.
2020. jún. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
350 ezerért kapsz első osztályú Opel Astra F-et. 600 ért kapsz jó állapotú G Astrat, 16-17 éveset.
2020. jún. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

"Különleges autót vennék" "Maximum 600 000 forint van vételárra"


Ebben a két idézett részben van az ellentmondás. A különleges autó nem 600 000 Ft. Vagy, ha igen, akkor nem véletlenül annyi. Feltételezem, azért ennyiért nézel ilyen autót, mert nem nagyon lenne rá nagyobb keret, ebből kifolyólag pedig arra következtetek, hogy nem nagyon lenne túl nagy keret fenntartásra sem. Az általad felsorolt autók pedig nem az alacsony fenntartásról híresek.


"Szervizre marad 400 000 forint."


Ha szerencséd van, ez az első évben elég lehet, ha nincs, akkor két hónap alatt elköltöd rá.


Általában az ilyen 600 ezer Ft-os Rover, Saab, Alfa, Lancia, vagy bármilyen ritkább, különlegesebb autók arról "híresek", hogy a vételárat egy éven belül még egyszer elköltheted rá. Ezek nem a kopóalkatrések, meg olajcsere kategóriás autók. Itt motorikus, elektromos problémák fordulhatnak elő havi szinten. Sokszor csak bizbasz apróságok, de sok ilyenből is összejöhet a nagyobb költség.


Ennyi pénzért már tudsz venni egy jobb állapotú 2000 környéki, vagy kicsivel azutáni Honda Civicet, ugyanilyen korú Toyota Corollat, talán egy jobb G Astrát, Ford Focust stb.


Ilyen "különleges" autót akkor vegyél, ha van még éves szinten 500 ezer és 1 millió közti összeged arra az esetre, ha nagyon megszívnád és minden sz.r lenne egyszerre, illetve akkor érdemes, ha nem égetően fontos, hogy mindig precízen és időben odaérj a kívánt helyre, mert számolni kell ezeknél arra is, hogy valamikor ott fog hagyni az út szélén váratlanul, és hívhatod a trailert.

2020. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!