Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes A osztály fék kienged...

Mercedes A osztály fék kiengedése késik?

Figyelt kérdés
Van egy 2012-es, még 2. generációs A Mercedese a feleségemnek, kézi váltós. Viszont egyik nap mikor vezettem észre vettem, hogy ha például egy lejtőn megállok, és erősen benyomom a féket, mikor fel engedem a pedált utána csak kb 1 másodperccel kezd el gurulni a kocsi, vagyis még 1 másodpercig üzemel a fék. Ez talán valami gyári megoldás lenne pl ami segít lejtőn induláshoz? Van egy új C Mercim, abban az AUTO H-t aktiválom egy erősebb fékbenyomással. De régebbi, kézi váltós A Mercinél mi lehet ez? Valóban az amire a kérdés elején tippelek?

2020. jún. 26. 01:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én visszagurulásgátlóra tippelek
2020. jún. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyári megoldás. Visszagurulás gátló. Más márkáknál is működik ez a megoldás. Pl a 2005-ös Opelemben is így működött. Erősebb féknyomásra lejtőn megtartja az autót 1-2 mp-ig, hogy ne guruljon vissza induláskor.
2020. jún. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 köszi! Régebben BMW E46-om volt, abba nem volt ilyen, de hát mindig tanul valamit az ember :)
2020. jún. 27. 01:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!