Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lejárt a jogsim, 10 év után...

Lejárt a jogsim, 10 év után először, ilyenkor elég időpontot kérnem jogsi cserére ügyfélkapuba, vagy kell orvosi alkalmassági is?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nagyon hülye kérdés, de sose járt még le és igazság szerint nem is használom, csak nyaranta robogózok Görögországban. Most is ahhoz kéne, 1 hónap múlva indulunk, de elfelejtettem, hogy lejárt (még a járvány előtt). Foglaltam időpontot cserére, de beugrott, hogy esetleg kérnek orvosit.
2020. jún. 26. 09:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Háziorvostól függ, hogy mennyire veszi komolyan és mennyire túlbzgó. 17 éves koromban nekem is kb ennyi volt, hogy számokat kellett leolvasni, színes golyócskákból álló számokat megmondani egy füzetből, vérnyomásmérés és vérvétel. Tavaly kellett hosszabbíttatnom, de már másik háziorvos volt. EKG-tól kezdve a terheléses vércukor mérésen át, a vér és vizeletvizsgálatig mindenhova küldött. Még alvásvizsgálatra is el akart küldeni, de sikerült lebeszélnem róla, mert már nem lett volna a munkahelyemen több szabadságom. Fel kellett volna mondanom hogy el tudjak menni. Pedig pont én vagyok aki még sok órás vonat vagy buszúton is képtelen aludni.
2020. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!