Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyterű 2 millióért?

Egyterű 2 millióért?

Figyelt kérdés
2 gyerkőcöm van, kellene egy nagyobb egyterű, mivel a régi E11 Corolla kissé kevésnek bizonyul, hiányzik belőle a klíma is. A rendelkezésre álló keretem 2-2.2 millió forint. Egy Peugeot 5008-ast néztem ki, 1.6 THP 156 lóerős motorral. Mivel olyan hatalmas távokat nem megyünk, így nincs szükség dízelre annyira. Ti mit vennétek ebből az összegből?
2020. jún. 26. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Érdekel a kérdés
2020. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Teljesen jó választás ez.

Családi autónak az egyik legjobb autó az egyterű.

De ha kevés km-t mentek vele akkor lehet 10 év alatt se mentek 100000 km-t és ezt bármelyik dizel kibirja.

És ennek legalább 2 literrel kevesebb a fogyasztása mint a benzinesé.

Ez pedig annyi km-nél is kb 800000 ft-tal kevesebbe kerül a tankolás.

De miért nem nézitek meg a Dacia Lodgy-t, az már a családi kedvezménnyel is ennyibe kerül és az új.

Pontosan nem tudom de nincs 3 milla az biztos és 7 személyes..

2020. jún. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Peugeot szerintem nagyon nyűgös, az elektronika mindig betojik, sőt inkább törvényszerű. 2 ismerősőm vett eddig, akik kb 100-200 ezret elektromos kütyükre költöttek, majd azonnal megszabadultak tőle, mert jelentkeztek a további bajok.


Én személy szerint vw sharant ajánlom. Megbízható, jó és alacsony fogysztás.(dízel) Régóta ezt használom.


De ugyanolyan jó a vw touran is. De ott már a két hátsó ülés már csak kis pótülés, nem úgy mint a sharannal. Ráadásul pótkerék sincs benne a beépített ülések miatt. Barátomnak ez van benzines (1.6) El nem adná, ez is nagyon megbízható, de a hátsó sor csak gyerekeknek való. Sharannal végig, mind a 7 ülés ugyanolyan karfás ülés ,mint a vezetőnek.

2020. jún. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vw-nél azonban vigyázni kell, mert mindenféle szemete behordtak külföldről. Nem véletlenül, mert felkapottak és jók. Épp úgy mint az Audik. Érdemes a kiszemelt kocsit szerelővel is megnézetni.
2020. jún. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én? 1.9 tdi Sharan/Galaxy/Alhambra -ból vennék és maradna pénzem.


De! Akkor marad a Opel Zafira, mindegy melyik, csak 1.8 benzines legyen.

2020. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk volt családba Zafira , egy éves korában eladta a gazdája.

Sharan is volt attól is megszabadulta sógor 6 éves korában mert már akkor nagyon sok baj volt vele..

2020. jún. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Chevrolet Tacuma? Baromi olcsók relatíve.
2020. jún. 27. 13:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenből van vacak. A sharannal jó magyar szokás szerint olajjal meg gázolajszűrővel spórolnak, persze hogy szétmegy az adagoló. Nálam 300 ezernél kellett először turbót cserélni.
2020. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tacuma? Olvass népéítéletet. Jó autó csak az ítélet írók szerint zajos és gyenge anyagból rakták össze pl. ragasztva van a műszerfal és ha le kell szedni utána nem túl jó ha hangosabb a recsegése a menetzajénál.
2020. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!