Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyenkor mi történne? Forgalmi...

Ilyenkor mi történne? Forgalmi vizsgán baleset történne nem a vizsgázó hibájából hanem pl nem adják meg az elsőbbséget a vizsgázónak és beleszállnak a kocsiba.

Figyelt kérdés
Automatikusan bukta? Vagy újra kell vizsgáznia? Vagy ilyenkot mi tőrténne?

2020. jún. 27. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem bukta hanem újra kellene vizsgázni.
2020. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Miért lenne bukta? Ha nem az ő hibájából történt a baleset, akkor azért nem buktathatják meg. Ha a balesetig elég sokat vezetett, akkor el tudom képzelni, hogy ott sikeresen lezárják a vizsgát. Ha még csak előtte indultak el nemrég és az autó annyira összetört hogy nem lehet folytatni a vizsgát, akkor meg elhalasztásra kerül a vizsga és nem fog úgy szerepelni a rendszerben hogy már egyszer megbukott.
2020. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Azért valahol azt is tanultuk, elsőbbség ide vagy oda, olyan körültekintéssel vezessünk, ha az a másik csinál hülyeséget, igyekezzünk olyan helyre húzódni vagy éppen lemondani a saját elsőbbségünkről a baleset elkerülése érdekében.

Azért mert nekem van elsőbbségem, még figyelni kell, hogy az a másik is így gondolja-e, és élhetek az elsőbbségemmel, vagy inkább várjam meg, míg a tahó elmegy.

2020. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Az előző kérdésednél nem kaptál elég választ?
2020. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Én még ezt most írtam ki elsőnek, nem tudom miről beszélsz.
2020. jún. 27. 14:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi lepontozni való van egy olyan válaszban, ahol az óvatos vezetésről, a körültekintő magatartásról van szó.

Nem mehetünk szemellenzősen előre csak azért, mert nekünk van elsőbbségünk! De akinek a lepontozás jelent örömöt, hát tegye!

2020. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 _Jessy_ ***** válasza:
#3 Bármennyire vagy körültekintő, baleset történhet. Pl. megállsz forgalmi okból, a mögötted jövő pedig nem áll meg. Védhetetlen.
2020. jún. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Új vizsga idopontot jelölnek ki
2020. júl. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!