Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha gls futárnak szeretnék...

Ha gls futárnak szeretnék jelentkezni minimum hány éves jogosítvány kell? Illetve elég a 8 általános bizonyítvány? Nemsokára végzek a jogsi lerakással, 17 éves vagyok, ilyen fiatalon is felvesznek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 27. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

18 évesnek kell lenned. :/ Pénztáros sem lehetsz mert ahhoz 18-nak kell lenni mivelhogy felelősséget kell vállalni és fiatalkorúként nem tudsz.


Ha vidéki vagy akkor még nehezebb, Somogyban pl. 5 éves B jogsival sehova nem vesznek fel és ugyan így van C-vel is, viszont ha nem ilyen kellemetlen helyen laksz akkor 18 éves kortól felvesznek. :)


De ne legyen ez az életcélod, én érettségi előtt akartam abbahagyni a sulit mert volt egy futár meló majd nem jeleztek vissza ( szerencsére ) és leérettségiztem majd mentem egy akkor alakult kirendeltséghez, 1 napot nem bírtam mert fárasztó volt, össze vissza zötykölődni rossz utakon pénzezni meg vezetés közben telefonálni.. mázli, hogy nem szóltak próbanap után.

2020. jún. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Manapság már nem úgy működik, hogy besétálsz a céghez, és ott vagy felvesznek, vagy nem...

Az állást meghirdetik különböző módokon (pl internet), és kezdésnek egy fényképes önéletrajzot kérnek, s ha azon a szűrőn sikerül átsurranni, akkor esetleg felhívnak, vagy küldenek üzenetet, hogy mikor mehetsz állás interjúra...

Mondjuk a 8 általános nem túl jó ajánlólevél, és valószínűleg a 18 életév betöltése is elvárás, legfeljebb az lehet a kiskapu, ha nincsen elég jelentkező (ami ezét kétséges, sokan gondolják hogy a futárkodás milyen király meló, holott nem az)

2020. jún. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Friss jogsival nem valószínű, hogy alkalmaznának.
2020. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kisebb-nagyobb pizzériákhoz se vennének fel pl ételfutárnak? Gyárba eltudnék addig menni dolgozni ameddig be nem töltöm a 18-at, de a gyár az nem az én világom, jobban szeretek jönni-menni, mint 8 órán át ugyan azt csinálni
2020. jún. 27. 22:46
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatot kellene szerezned a vezetésben!

Addig ne csinálj semmit.

Valószínű,utánna föl fognak venni

2020. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Természetesen nem úgy szeretnék jelentkezni, hogy ahogy a kezembe kapom a jogsim egyből megyek , hanem pár hónapot még intenzíven levezetek, hogy tapasztaltabb legyek
2020. jún. 27. 22:55
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Tanulj, valami szakmát vagy bármit...
2020. jún. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azért ne hidd, hogy ez a futárkodás olyan jó dolog, hajnalban mehetsz felpakolni, és késő délután végzel, akkor még kocsit leteszed, hazamész...
2020. jún. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem italnagykerből ajánlottak állást, 6-re kell menni és címektől függően 4-6 között végeznék havi 230-ért persze van hétvégi munka is, így kalkulálj gls szerintem pörgősebb mert 8x annyi cím van mint itt
2020. jún. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A gls-nél is ugyanazt csinálod egész nap, csak nem 8 órában, hanem 10-12 órán keresztül. Felpakolsz hajnalban, majd mész, hívod az ügyfelet, kirakod a csomagot és ezt ismételgeted. Ha elkúrsz valamit, akkor levonás. Tapasztalatnak, pénzszerzésre ok, de ne ez legyen az álommelód, tényleg inkább tanulj valami szakmát.
2020. jún. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!