Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezérlés cseréljenek ideje...

Vezérlés cseréljenek ideje feltüntetése ?

Figyelt kérdés

Adott egy golf 4 1.9 pdtdi autó,ami kb fél éve lett vásárolva és kb fél éve lett behozva Németországból.

Nem rég vettem észre,hogy a motorháztető belsejébe bele van csikarva,hogy ZR 250 454 gondolom km.

Az lenne a kérdésem , hogy ez mit jelent ?

Másik,hogy ha valaki vezérlést cserél vagy cseréltet, akkor az éppen futott km írja föl vagy azt amikor újra cserélni kell a vezérlést ?

Az autó *240 100*+km lett véve . Lehetséges,hogy fogjuk rá 260 000 Km volt benne és 250 000-nél volt cserélve rajta? És visza lett pörgetve.

Válaszokat előre is köszönöm. Kérdésre szívesen válaszolok.



2020. jún. 29. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha fel van valami km írva az azt jelenti hogy annál a km-nél lett megcsinálva.

AZ meg lehet nem azt jelenti, mit te találtál bele csikarva.

2020. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű, le kell venni a vezérlés burkolatát, és látszik majd minden.

Ha nemrég volt cserélve, akkor még ott a szíjon a felirat, meg fénylenek a feszítőgörgők.

Én most cseréltem vízpumpát(vezérléstől külön van) és az új ragyog mint a Salamon t.ke. Biztos kell neki vagy 30e km, míg hasonló lesz mint az előző.

Igen, a csere ideje van km-ben felírva.

2020. jún. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

zr zahnriemen. Akkor volt cserélve a szíj és remélhetőleg minden egyéb is. Az lehetséges, hogy 350 ezer van benne. Ezek a motorok híresen takarékosak, jók, nem azért vették, hogy ne használják. Az órát meg nem 20 ezer km-rel tekerik vissza. Dátumot nem láttál a km mellett?

Az minden esetre a tuti, ha cseréltetsz rajta, onnan legalább tudod, mikor lesz a következő.

2020. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elképesztő, hogy emberek még mindig itt tartanak agyilag, hogy ha vesznek egy használt autót ahelyett, hogy élből cserélnének egy vezétlést, nekiállnan fillért bszni és ötletelgetbi valyon mikor cserélhette az előző tulaj. Ilyeneknek nem való autó.
2020. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elképesztő, ja.

A szerelőknek is meg kell élni valamiből, főleg az olyan agyatlan sggfejekből mint te, aki ilyen hülye az autókhoz, gépészethez.

2020. júl. 5. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aha szóval az hülye és agyatlan a gépészethez aki nem várja meg, hogy az utolsókat rúgja egy szíj vagy nem reckíroz ha nem tudja az előzményeket. Igen ebből gazdagoknak meg a szerelők. Annyira ostoba vagy hogy az valami fájdalom. Amúgy mérnök úr, senki nem mondta, hogy szerelőhöz kell menni. Otthon is cserélhetsz vezérlést. De remélem kenyeret is otthon sütsz, ha hús kell meg a saját állatod vágod le, ne legyél csicska, hogy rajtad gazdagodik meg a pék meg a hentes. :)
2020. júl. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem értelek ám titeket. Kiderült, hogy tekerték az órát. Innen mi a kérdés?
2020. júl. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt dátum mellette és igen valószínű , hogy tekerve volt. Mondjuk az autó állapota miatt nem mondanák max 150 000km-ert. Mert a 10 éves családi Honda rosszab állapotban van. És évi 10 000km a max nekem ez a szám egy hét.
2020. júl. 7. 14:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor 400 ezer van benne. Szerintem cseréld le azt a vezérlést.
2020. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!