Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az első évben 250 hiba - akik...

Az első évben 250 hiba - akik Teslat vesznek, milyen szempontok miatt vásárolják, ha az összes autó közül a Model S/X romlik el a legtöbbször? Valami/valamik miatt biztos megéri nekik még így is. Éppen ezt kívánom megtudni.

Figyelt kérdés
Én is elgondolkodtam egy second hand Model S vásárlásán, néhány szempont miatt rendkívül szimpatikus számomra az autó, de ilyen rossz meghibásodási statisztikák után nem tudom meg kockáztassam-e egyáltalán.

2020. júl. 1. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A Tesla jelenleg megtestesít a márkanévvel valamit, amibe megéri beruházni bizonyos embereknek.
2020. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kit érdekel holmi név, ha (motorikusan szerencsére nem, de minden más tekintetben) a legtöbbször elromló autó a Model S, Model X?
2020. júl. 1. 11:30
 3/13 anonim ***** válasza:

Mint írtam, van egy réteg, a jelek szerint egyre szélesebb, akit mégis érdekel. Ezek az emberek valószínűleg nem a napi megélhetésre fordított összegből kuprgatják össze az árát.

Egyébként linkelnéd a statisztikát?

2020. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

Aki megveszi, az nem környezettudatosságból veszi meg, hanem második-harmadik autónak, hogy megmutathassa a szomszédnak, hogy ezt is megengedheti magának.

Ebből kifolyólag a hibákat is leszarja.

2020. júl. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hiba? Műszakilag megbízhatóságban sok ősrégi, hagyományos belső égésű motorral hajtott autót leköröz.
2020. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Kimagaslóan a legjobbak között van a megbízhatóságot tekintve.

Csak egy troll kérdés valami benzinagyútól, aki nem bírja elviselni, hogy a Telsa brand többet ér ma, mint az összes USA autógyártó cég értéke összesen.

2020. júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Van velük azért gond, de messze nem annyi mint egy új BMW-vel.

Meg azért egy Tesla rövid távon olyat gyorsul, hogy még a Hellcat is csak pislog utána.

Én vennék teslát ha ebben az árkategóriában válogatnék, de most inkább házra gyűjtök

2020. júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hatoska, te pedig egy láthatóan rendkívül tapasztalatlan fiúcska lehetsz, aki nem csak nem nőtt még fel, de felületesen szemléli még a világot, az adatoknak/statisztikáknak egyáltalán nem jár utána.


Tipikus gyakoris válaszoló vagy, aki az ég egy adta világon SEMMIT nem tud a másikról, csak egy nyamvadt bithalmazt lát, amiből senki meg nem mondja ki ül a másik gép előtt, de már beleköt amibe csak lehet.

Az persze nem zavarja, hogy teljességgel alaptalanul, hiszen a kommentjéből látszik, hogy a másikról valóban semmit nem tud (de még a sejtése is mellétrafál).


Olvasni sem tud, hiszen ha olvasta volna a kérdést (tényleg nekem kell egy halom embernek elmagyarázni, hogy a kérdés nem csak a félkövér betűkből áll, hanem van alatta is bőven?!), akkor nem írna ekkora kapitális mellélőtt badarságokat, mint ez az újabb bénázása: "valami benzinagyútól".


Így lebőgetnie magát valakinek - többszörösen ráadásul - ehhez szerfelett tehetségesnek kellett lenned! :DD


De akkor csak neked, csak most, csak itt, hogy máskor valaki másnál (mert engem az ilyenek nem érdekelnek, innentől nem kommunikálok veled, mondj amit akarsz, magasról lesz@arlak) ne trafálj ennyire mellé, íme, örülj:


"Én is elgondolkodtam egy second hand Model S vásárlásán, néhány szempont miatt rendkívül szimpatikus számomra az autó..."

2020. júl. 1. 16:09
 9/13 A kérdező kommentje:

Ötös:


"Műszakilag megbízhatóságban sok ősrégi, hagyományos belső égésű motorral hajtott autót leköröz."


"Motorikusan szerencsére nem."

"De minden más tekintetben a legtöbbször elromló autó a Model S, Model X."

2020. júl. 1. 16:10
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen kilences, a modern BMW-k sajnos híresen sz@rok megbízhatóság tekintetében. Ezt keni-vágja kb. mindenki.

Szerintem a mai német hármasból, talán - talán - az Audi ami a megbízhatóbb.


De az meg nem tud olyan önvezetést, amit egy Tesla, vagy tévedek kilences? Ha kell állóra fékezés, veszélyhelyzet elkerülés, gyorsítás, autópályázás - mind magától. Szerintem ez nincs meg egy second hand 2015-ös Audi A6-osban...

2020. júl. 1. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!