Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent pontosan a jogosítv...

Mit jelent pontosan a jogosítvány megszerzésénél, hogy az elméleti részt e-learning formájában tanulom?

Figyelt kérdés
Szeretnék jogsit szerezni. Mikor utánanéztem az autósiskola honlapján, volt olyan lehetőség, hogy tanfolyam ill. olyan is, hogy az elméleti részt e-learningben tanulom meg otthonról. Jól értelmezem azt, hogy, ha én az e-learninget választom, akkor nem kell bejárni/ jelentkezni a tanfolyamra és otthon saját időbeosztásom szerint tanulom meg az elméleti anyagot? Nyilván tudom, hogy ez csak az elméletre vonatkozik, vezetni nem fogok tudni otthonról. Valaki végezte így a kresz tanfolyamot?

2020. júl. 1. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi években szerintem a legtöbb tanuló így csinálja. Igen, jól érted. Tanfolyamra kell jelentkezni, csak az e-learninges verziót válaszd. Kapsz a sulidtól felhasználónevet meg jelszót egy eTitán nevű rendszerhez (olyan, mint a Neptun picit), amin keresztül tudsz majd haladni a tananyaggal, modulok lesznek, próbavizsgák, amiket ha sikeresen teljesítesz, mehetsz KRESZ vizsgára.
2020. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. júl. 1. 16:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kapsz a sulitol felhasznalo nevet es jelszot, es akkor tobn fejezeten es modulokon keresztul vegigvezet a kresz anyagan.

Lesznek videok, kepek,es nagyon sok magyarazat is hozza.

Minden modul vegen meg kell csinalni a modulzarot es csak akkor enged a kovetkezo anyagra, ha sikerult a modulzaro.

Nagy elonye, hogy otthonrol tudsz tanulni, akkor ulsz neki amikor akarsz. Hatranya, hogy ha valamit nem ertesz, akkor nincs ott egy "oktato" aki elmagyarazza..a masik macera hogy 60 orat tolthetsz el benne, vagyis korlatozva van,amint belepsz ketyeg az ora.

2020. júl. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A jogosítvány megszerzése szempontjából nem változtat semmin, egyszerűen nem jársz be terembe meghallgatni előadásokat, hanem online, egy alkalmazáson keresztül történik minden.


Ezen kívül minden más ugyanaz lesz, ugyanúgy lesz KRESZ vizsga, forgalmi vizsga, alap elsősegély vizsga. A kapott jogosítvány is ugyanolyan lesz, tehát nem lesz benne olyan megkülönböztetés, mint pl. az automata váltónál.

2020. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!