Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért problémásak általában a...

Miért problémásak általában a német prémium autósok(BMW,Audi, Mercedes) ??? Agresszív stílus, száguldozás... És sok szörnyű baleset is hozzájuk kötődik(M.ricsi stb)

Figyelt kérdés

2020. júl. 2. 00:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%
Nem hinném hogy ezt így kellene általánosítani hogy a német prémium autósok ilyenek. Van rengeteg baleset amit más autótípusban ülő emberek okoznak. Bár sose okoztam balesetet de én is nagyon agresszívan vezetek, aztán egy skoda feliciám van. Ezzel szemben van ismerős audis, és mercédeszes is aki még csak 60nal sem megy ha 50et mutat a tábla.
2020. júl. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon csendes, és nagyon erős autók, nem érzödik bennük a sebesség. Ez pedig sok embernek nagyon csábító.
2020. júl. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Aha, csak a mai nap termése:Audis 500 ezres bírságot kapott, kielőzte a traffis rendőrautót
2020. júl. 2. 00:36
 4/24 anonim ***** válasza:
58%

Olvastam a cikket.

Pár órával ezelőtt láttam egy fiatal srácot a városban, esőben kézifékezni egy régi swittel és nekib@szta az autót egy oszlopnak.

Pár napja barátnőmre vártam bolt előtt este, amikor egy részeg srác egy Toyotát vágott bele az árokba, ki húztam az autót, szerencsére baja nem lett, az autónak már annál inkább...

Ez valószínűleg nem fog megjelenni az indexen. Attól függetlenül megtörtént ez is.

2020. júl. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
És a büntifékes esetek?fehér Audis csávó kamu igazolványt lobogtat?
2020. júl. 2. 01:00
 6/24 anonim ***** válasza:
71%

A fő gond ott van, hogy erre ugranak az emberek, ahogy Te is bebizonyítottad, ha az az autó egy Opel, Ford, vagy bármi más lett volna, kb le se xartad volna.

De ha az emberek látják, hogy Merci/BMW=Audi akkor máris átkapcsolnak hibakereső módba, és azt figyelik mikor lehet mondani, hogy a Kötsög .... már megint mit csinál.

2020. júl. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 D. Brasco ***** válasza:
59%
Általában NEM problemasak a nemet premium trio tagjai....nyilvan vannak ott is kivételek,pont mint az 1000-es swiftet meg akármi mást vezető sofőröknél.......annyira felesleges ez az általánositas........csak hat erre a gumicsontra harap a bús paraszt,hogy bmw audi merci mint a peldadból is látszik
2020. júl. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
45%

Inkább arról van szó, hogy bunkó, agresszív emberek szívesebben választják ezeket a márkákat.

Persze ettől még lehet normális bmw-s és idióta, agresszív suzukis, renault-s vagy toyotás stb.

2020. júl. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon jó! Előző 2 hülyeséget beszél.Sokkal agresszívebbek, ahogy látom.Magánsofőr vagyok, naponta találkozom velük.Havi átlagban 6-8 ezer km-t vezeték,szóval van tapasztalatom sajnos.
2020. júl. 2. 06:33
 10/24 D. Brasco ***** válasza:
28%
Ja csak a szokásos......hogy itt csak az a jó válasz,ami egyezik a te véleményeddel.....mondjuk ezert viszont akkor kár volt kerdezned......
2020. júl. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!