Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson Mtx 130?

Popey01 kérdése:

Simson Mtx 130?

Figyelt kérdés

Üdv kérdésem lenne az hogy úgy tudom az mtx 130as henger feltételéhez felkell hegeszteni egy ilyen kozdarab féleséget és, hogy annak van valami pontos tervrajza vagy meg lehet vásárolni ezt valahol? válaszokat köszönöm.

És azok a válaszok hogy vegyél nagyobb motort nem érdekelnek mert én a simsont szeretném megcsinalni az mtx 130as hengerrel.



2020. júl. 3. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Agyavilág,
2020. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát azt se tudod mit akarsz csinálni, de biztos vagy benne, hogy neked ez kell.
2020. júl. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit akarsz te?

130 köbcentis hengert egy 50 es motorra? Ember te normális vagy?

Ez kivitelezhetetlen, mivel az M541-es blokk nem erre lett tervezve. Sőt, a kialakitása is más a hengernek. Na meg ez nem csak úgy megy.


Főtengely milyen lesz benne? A gyárit darabokra fogja tördelni az erő és a fordulat


A dugattyúnak hol lesz az alsó holtpontja? Nem fér bele a blokkba.


Gyújtás? Megszakítós? Az hol lesz elég a 130 köbcentinek..


Simsonhoz SIMSON henger kell..

És felesleges tuningolni, mert lehet hogy nem megy 65-70-nél sokkal többet de az enyém a 60 köbcentis Simsont gyorsulásba emelkedőn megette keresztbe. (Gyári hengerrel)

2020. júl. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez az érdemes vagy nem érdemes tuningolni is olyan, hogy had ne más mondja már meg (no offense). Mellesleg Facebookon van egy srác, neki van fent valami iszonyat nagy henger az 541-es blokkon, és brutálisan megy. Csak hát érteni is kell hozzá, hogy működjön. Az a 60-as Simson elég szar lehetett akkor, ha egy gyári megelőzi (megint csak no offense).
2020. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sikerűte máá?
2020. júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ik igen sikerült német fórumról találtam egy segítséget, hogy a lökethosszal és a felömlők időzítésével kell ki számolni
2020. júl. 19. 19:00
 7/8 anonim válasza:
Szia! Láttam, az előző válaszodban, hogy találtál egy német oldalt ezzel kapcsolatban. Linket tudnál küldeni, mert engem is érdekelne. Előre is köszi.
2020. dec. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Készvan?
2021. jan. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!