Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első használt autó vásárlásnál...

Első használt autó vásárlásnál autó kereskedésből! Mikre kell figyelnem, milyen papirokat kell kapnom? Valaki le tudna irni a menetet?

Figyelt kérdés
2020. júl. 11. 00:49
 1/2 anonim válasza:
90%

Nekünk kereskedésből volt az egyik autónk.. hát soha többet!

Tudom, magánszemélytől is lehet 'szar' autó venni, viszont kereskedésből általában csak azt lehet. Okosba csinálják, észre sem veszed hogy kb mindent kivesznek belőle vagy éppen alapból szar. :(

+ rengeteg rosszat lehet róluk hallani, Én mindenképp utána olvasnék az adott helynek. Egyébként lehet tudni a kereskedés nevét? Hátha valakinek pont lenne vele tapasztalta.

2020. júl. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is kereskedésből volt az első autóm, semmivel nem vertek át, korrektek voltak a határidőkkel, alkudtam is stb. A legutóbbi kocsivásárlásomnál 4 óra alatt elintézett mindent a kereskedő.


Persze vannak rémtörténetek is. Elsősorban azt javaslom, hogy a kinézett típus leggyakoribb hibáinak nézz utána, vagy vidd el független szervízbe bevizsgálni a kocsit. Minimalizáld a kockázataidat.

2020. júl. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!