Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szigethalom környékén, esetleg...

Szigethalom környékén, esetleg Budapesten, hol vannak olyan helyek ahol a vezetést lehet gyakorolni, jogosítvány nélkül?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam nagyobb parkolókban, de be vannak kamerázva, meg rendőr is megjelenhet. Itt főként olyan helyekre gondolok, ami nagy üres és rendőr se jár arra, de főként senkit nem veszélyeztetek. Lenne mellettem tapasztalt sofőr, igazából csak gyakorolni szeretnék.

2020. júl. 11. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Közterületen vagy közforgalom számára megnyitott magánterületen nem vezethetsz jogosítvány nélkül
2020. júl. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a tököli reptér területén, ott van kialakított pálya gyakorlásra, bár lehet fizetni kell a pályabérlésért.
2020. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Pont szigethalmon van egy tanpálya a tescótól nem messze. Hétvégén nem hiszem hogy nagyon vannak ott, ha nyitva a kapu akkor bemész és gyakorolsz. De amúgy tesco parkolójában is lehet gyakorolni, ott sem zavarnál sok vizet.
2020. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A Tesco parkolóval az a bajom hogy szerintem kamerázva van, és nem tudom hogy ha felveszi annak lehet-e következménye
2020. júl. 11. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Biatorbágyon van egy vezetéstechnikai centrum
2020. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tököli komphoz vezető út a templomtól.
2020. okt. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!