Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Ferrarikba miért olyan...

A Ferrarikba miért olyan kevés a futott km ?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy pl. 200-300 ezer km-ert nem raknak bele Ferrarikba ? Nézegettem külföldi hirdetéseket 90-100 ezer km a plafon. Lehetséges hogy ennyit bír egy Ferrari motor aztán cserélni kell benne kompletten ? Hallottam már ilyesmit. Egy hozzáértő írhatna hogy mi a helyzet e téren mert érdekel a téma. Nagyon köszönöm.
2020. júl. 11. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem munkába járós és nem is kenyeres autó.

Bugattit se találsz ennyi kilométerrel.

2020. júl. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Nem tervezték 200 ezer km-re ezeket.
2020. júl. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Ahogy az első mondja, aki ilyen kocsit vesz az valószínűleg, tart több autót is egyrészt, másrészt meg nem fog egy gyárba napi szinten ingázni.
2020. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Minél jobban széthajtod, annál kevesebbet ér plusz x kilométerenként le kell őket szervizelni ami egy középkategóriás autó ára és ha eladod ezt pluszként nem rakhatod az árra, meg akinek tucatnyi sportautöja van az felváltva használja. Ez nem olyan mint smikor megveszed a G Astrát és addig nyúzod ameddig szét nem esik alattad.
2020. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#4 jól leírta :)


Nem is praktikus ezeket használni a mindennapokban, és akinek van pénze rá, annak egész biztosan van pénze venni mellé akár több járkálós autót is, mondjuk egy M5-ös BMW-t, és társait. Városokban használni nem kényelmes, pakolni nem tudsz bele, a szar utakat nem tolerálja. Igazából aki városban ilyennel jár, az színtiszta flexelés, semmi más. Ezért nem is megy bele annyi km.

2020. júl. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Láttam egy videót, ahol valami hasonló kaliberű autó tulaja azt mondta, hogy azért használja relatíve keveset, mert km-enként is esik az értéke, illetve hobbi autó, a legtöbb ilyen embernek van legalább másik 2-3 autó a garázsában, esetleg külön egy "hétköznapi használatra".
2020. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Meeer a mockosz kisz calók mindig visszatekerik az óráját!! :)
2020. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
bírják azok ha normálisan van használva . amikor voltam amerikában nyaralni a szomszédnak fő autója ferrári volt 560ekm napi 2x250km
2020. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem tudom, még élőben sem láttam egyet sem. :(
2020. júl. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy másik apróságot is emgemlítek: Ami kényelmes 100km-re hülyéskedni, az nem biztos, hogy 500km után is olyan kellemes. Gondolj csak arra mikor sok ilyen autónál látni, hogy a safőrnek, vagy épp utasnak is füldugó van a fülében... Szép a hangja persze, csak épp mikor már sajog tőle az ember füle akkopr kevésbé.
2020. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!