Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az új fiat...

Mi a véleményetek az új fiat tipo-ról? (2015-)

Figyelt kérdés

A kombi kivitel, 1,6 multijet 2-es dízel motorral. (120le, 320nm)

Nekem nagyon tetszik a kinézete, ár-érték arányban is jónak tűnik.


2020. júl. 13. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Jó autó, korrekt ár/érték aránnyal. Nem az innováció csúcsa, de emiatt nem is várható, hogy az eddigi jól bevált technika bajos legyen benne.

De mindjárt jönnek a 3Fes német/japán hívők és megmondják a tutit :)

2020. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
#1, az utolsó mondatot feltétlen hozzá kellett tenned, nem tudnad volna csak simán leírni a véleményed.
2020. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Mi az a 3F, sose értettem?


Amúgy, ha új autóról van szó, én mernék venni Fiat Tipot. Szerintem ár/érték arányban jó, egy új autóra meg úgyis van 3-4 év garancia, addig nagy gond nem jöhet.

2020. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

3f Ford, Francia, Fiat.


Háthhhh, Tipo az az az autó amit vennék , az az egyetlen amit újban megvásárolnék.

2020. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön béreltem pont ilyen autót pár hétre, nekem bejött. Semmi extrára nem kell számítani, de szerintem mindent tud, amit egy mai autónak tudnia kell, nekem elég dinamikus volt még autópályán is és kinézetre is bejött.

Az egyetlen hátránya az volt, hogy a hátsó üléseken kicsit szűkös, de cserébe a csomagtér hatalmas.

2020. júl. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen jó
2020. júl. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 D. Brasco ***** válasza:
38%
Olcsón olcsót jelszóval a törököknel gyártott gép.Semminextrát nem tud de azt stabilan.Cserébe olcsó és teljesen élhető minden féle különösebb tipushiba nelkul
2020. júl. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

“3f Ford, Francia, Fiat“


Pfff. Na ezt nem gondoltam volna. Aki kitalálta az egy nagy marha lehetett. A Ford egy-két gyengébben sikerült típusán kívül összességében egy nagyon megbízható márka.

2020. júl. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 D. Brasco ***** válasza:
95%

8-as nem kell ezzel a hülye dumával foglalkozni.......valamilyen nagy okos műszaki szakik valamikor a 80-as években a kocsmapultnál megállapították ezt a végtelen életigazságot,de ami a nagyobb baj,hogy sajnos sokan a mai napig szajkózzák,ha másért nem akkor azért mert menő fikázni ezeket az autokat,miközben (föleg mostanság) már semmi alapjuk nincs.

Személyes kedvencem a fiatok szarozása "mert hogy abba szar a zelektrónika"...... Ilyenkor szoktam mondani,hogy milyen erdekes a magneti marelli már kb mindenbe gyárt elektronikát a nígyesgóftú' kezdve egyéb más nímetótóba is...és ott meglepően sosincs velük gond de ha a fiatba rakjak bele akkor az biztosan szar.Na úgyhogy erröl ennyit.....

2020. júl. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%
A környékünkön egyre több ilyen autó van. Külsőre nekem is tetszik. Vezetni nem vezettem, csak kívülről és katalógusokból néztem a belterét. Az látszik hogy nem egy prémium összeállítás, de teljesen elfogadható. Az árához képest meg főleg! Ár érték arányban, ha valaki olcsó új autót szeretne venni, ami jól is néz ki, szerintem az egyik legjobb választás, ha nem kell masszírozós szellőztetett bőr ülés meg mátrix és lézeres fényszóró és egyebek. Mert ez az autó nem erről szól. Ettől függetlenül még egyszer írom, hogy teljesen korrekt.
2020. júl. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!