Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóiskolában mindenkinek...

Az autóiskolában mindenkinek egy konkrét oktatója van végig? Vagy ezek cserélődnek időközben? Vezetés közben csak te és az oktató van az autóban? Vagy van hátul még egy diák?

Figyelt kérdés

2020. júl. 15. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha szerencséd van, és olyan jó oktatót fogsz ki mint én, akkor kicsi az esély a cserére.

Mármint Te lecserélheted, ha nem szimpi, bármennyiszer, ő csak akkor "dob" téged, ha elköltözik, abbahagyja, vagy valami miatt kiesik a melóból.

2020. júl. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem cserélgetik csak úgy a tanulókat. Ha neked valami miatt nem szimpatikus akkor válthatsz oktatót,vagy iskolát attól függően mennyi emberrel dolgoznak. Én olyan magán autósiskolában tanultam ahol 1 oktató volt.

Itt külön lehetett kérni,hogy csak én üljek az autóban,más tanuló ne.Szerintem ez mindenhol így van legalábbis remélem ennyi pénzért azért lehet beleszólásod neked is.

Anno nekem azt mondta az oktató hogy jobb ha ott ül más is mert egymás hibáiból jobban tanulunk,de ezt én nem így látom,engem az idegesít. Mint ahogy az is ha csak fele annyi időt tudok vezetni mert cserélni kell.

2020. júl. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Én szeretek hátul ülni. Sokszor ott ragad meg ez-az, ami ugye vezetés közben nem, mert 80%-ban az útra figyelsz meg a kocsira.

A vizsgán is ülnek hátul.

Engem nem zavar. Sőt olyankor, ha a hátsóval beszélget az oktatóm, sokkal jobban megy a vezetés, de veled sincs semmi baj, hogy zavar. Embere válogatja.

2020. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tehát normális esetben ha megvagyok elégedve az oktatóval akkor végig ugyanaz lesz?
2020. júl. 15. 13:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
igen
2020. júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért nem árt tudni, hogy a tanulót be kell regisztrálni a NKH-nál (vagy annak az utódjánál?), tehát az oktató váltás sem annyi, hogy holnaptól más oktat... annak van egy adminisztrációs menete, előbb azt kell végig vinni, egy oktató váltás azzal is jár, hogy amíg nincs átregisztrálva a tanuló, nem vezethet.

Az pedig, hogy hátul ülnek-e a gyakorlásokon, az oktató döntése, nyilván lehet erről beszélni vele, de a vizsgán is lesz hátul utas, jobb az, ha nem akkor lesz az első alkalom.

2020. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Így igaz! Ha minden szuper, egy oktatód lesz. Az autós suli vagy az oktatóváltás bonyolultabb. Ezt le is írta az előző válaszoló.

Minden esetben valószínüleg új karton kell, és az is egy idő mire megtörténik a hitelesítés.

2020. júl. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is most kezdtem a jogsit. Itt van vagy 15 oktató te választod ki hogy kit akarsz magadnak. Ha nem jó le lehet cserélni. Ezért jó ha egy iskolának sok oktatója van. Ha csak 2 vagy 3 akkor az úgy meredek. Mert iskolán belül könnyen váltasz, másik suliba viszont körülményes átmenni. Persze megoldható az is.
2020. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Én 4 oktatót fogyasztottam el, mire meglett a jogsim :D Egyet kirúgtam, mert rám nyomult és privát időben zaklatott (telefonon, személyesen, aztán e-mailen is).

A következő oktató a második óra után közölte, hogy bevonták az oktatói engedélyét és keresnem kell mást (ummm).

A harmadiknak épp átadták a kartonomat, mikor hívott, hogy egy hónapig nyaralni fog, így nem tudok vele vezetni addig, amíg vissza nem jön, viszont nekem meg sürgős lett volna, hogy haladjak a vezetéssel, így átkértem magam olyanhoz, aki 1 héten belül el tud vállalni. Na végül nála vizsgáztam le :D


Szerencsés esetben mondjuk egy oktató is elég :))

2020. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!