Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hűtővíz el folyik, valakinek...

Hűtővíz el folyik, valakinek ilyenben tanacsa,tapasztalata[Audi A3 , 8V]?

Figyelt kérdés

Valakinek volt már olyan probléma mint nekem,,,, A hűtővíz el megy :F :W , ugy néz ki a tartálybol, A tartaly alján folyik el. Foleg ugy vettem eszre, ha meleg van es varosban jarkalok vele, de szinte veretlenszeruen is. Ma is csinaltam par terot egyik uzletbol a masikba, 15"00 korul melegben, a ventilator be is kapcsolt mikor kikapcsoltam a motrot,meg ment a hutes. A hutoviz 90 foknal van,nem forr fel. A hutot kiakartak pucolni,de azt mondtak nem nez ki piszkosnak..vegul nem lett az.

Bevittem mar audi salonba ott vizpumpat mondtak,,,,250€ alkatresz + 4-500€ a munka.

Elvittem egy kozeli sima szerelohoz , kicserelte a vizpumpat ,vezerlest , lett tartaly is cserelve...de meg mindig csinalja. Kabelezesnel nem latni folyast, tartalynal folyik el ugy nez ki.

Audi A3 (8V,2014 model) 2 TDI 110KW.



2020. júl. 15. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Látod a folyást is? Mert ha igen, akkor csak látszik honnan folyik. Üzemmeleg állapotban, nyomás alatt ha folyik valószínűleg vmi apró repedés lehet a csövön.
2020. júl. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" ugy néz ki a tartályból, a tartály alján folyik el "

"tartálynál folyik el ugy néz ki"

Akkor mi a kérdés ha látod hol folyik el???

2020. júl. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hogy mitol van, mi a hiba ha vopt cserelve tartaly, kupak, vizpumpa.
2020. júl. 16. 08:11
 4/4 anonim ***** válasza:

tartályból kijövő gumicső?


Lehet ráköltöttél egy csomó pénzt közben csak filléres dolog az egész :D

2020. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!