Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor hátsó lámpája leesett...

Motor hátsó lámpája leesett és a kábelnél lógva pár kilóméteren át csócsálta a gumi, egy-két helyen fekete lett máshol csak bemattult mit lehet kezdeni vele?

Figyelt kérdés
érdemes nekiállni polirozni vagy mosogatni, aki járt már így azoknak várom a tanácsait kösz!

2020. júl. 19. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
próbáld letisztitani v.hogy, és mehet vissza. használj önzáró anyát, vagy rugós alátétet
2020. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

le lehet vakarni róla polír pasztával a genyót? illetve a matt karcos részeket helyre tudja pofozni? gondolom kéne hozzá legalább valami polír korong is ami flexre felmegy mert kézzel biztos lehetetlen, csak nem merek addig venni hozzá cuccokat amíg nem tudom biztosan hogy jelentős javulást lehet elérni


jók alapból a felfogatási pontok csak a faszi akitől vettem rossz oldalról rakta rá az alátétet és a gumival bélelt lyukból szépen lassan kicsúszott az anya a gumi meg összebaszta, még jó hogy nem szorult be a gumi meg a középső teleszkóp közé

2020. júl. 19. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:

"gondolom kéne hozzá legalább valami polír korong is ami flexre felmegy"

NEM NEM NEM ÉS NEM!

flexel ne polírozz műanyagot! megégeti

flexel csak fémet szabad polírozni

max fúróval de ott is alacsony fordulaton, legjobb lenne polírozó gép de semmiképp se flexel

2020. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kisebb fordulatszámon megy a rendes polírozó?
2020. júl. 19. 22:02
 5/6 anonim ***** válasza:

normális polírozó/csiszológépnek nincs fordulatszáma mert azok csak jobbra-ballra rezegnek

ezeknek "rezgészáma" van 15-20 ezer/perc

2020. júl. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem köszi!
2020. júl. 22. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!