Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra J 1,7 CDTI A17DTR...

Opel Astra J 1,7 CDTI A17DTR 81 KW? Vagy elírás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Forgalmi alapján rendelnék alkatrészeket az autómhoz, ami A17DTR motorkódhoz a 125Hp motort adja, nekem a forgalmiban pedig a 110 Lóerő van megadva ehez a motorkódhoz, A 110 lóerős változathoz a A17DTJ kódu motort adja, hol tudom megnézni a motoron a kódot?

Köszönöm a segítséget előre is!



2020. júl. 22. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legbiztosabb vázszám alapján lekérdezni. Ha valóban DTR, akkor még jól is jársz, mert kevesebb adót kell rá fizetned.
2020. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam, de hol tudom megnézni?
2020. júl. 22. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Pl ide próbáltad már beírni? A H Astrámat felismeri, részletes felszereltségi listát ad. De a K Astrámra azt írja, hogy nincs is ilyen alvázszám. Pedig első tulaj vagyok, én rendeltem az autót, még csak nem is behozott.

Ja, még egy eszembe jutott: myOpel. Ha onnan sem derül ki, akkor márkaszerviz.

2020. júl. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Így dobott adatot, A17DTJ motorkód tartozik hozzá, csak nem értem hogy a forgalmiban mért ez szerepel A17DTR (Megjegyzésbe :Motorazonositó adatot nem tartalmaz, Tipuskódja megállapított)

2020. júl. 23. 08:55
 5/5 A kérdező kommentje:
A motoron hol találom a kódot?
2020. júl. 23. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!