Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mondanátok élmény autókat...

Mondanátok élmény autókat 2millió forintig?

Figyelt kérdés
Lesz olyan aki a miatát fogja mondani de azon kivül nem tudom mondható annak a celica de én annak tartom

2020. júl. 23. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár ez erősen szubjektív, de 1-2 millióból agglomerációs ingázásra, irodába bejárásra, illetve kisebb-közepesebb távolságú nyaralásra vesz autót az ember, esetleg vállalkozáshoz munkaeszköznek, nem pedig élményvezetésre, mert ilyen gyakorlatilag nincs.


Persze ezzel semmi gáz nincs, idehaza elég kevesen vannak, akik megengedhetik maguknak, hogy szórakozásból/élményből vegyenek maguknak arra megfelelő autót, de ettől függetlenül szerintem ez a műfaj alsó hangon is 6-7 milliótól indul, nem pedig felső hangon is 2 milliótól.


A jó hír, hogy pl. a Hungaroringen rendszeresen van nyílt nap, aminek keretén belül lehet komoly(abb) sportautókat vezetni anélkül, hogy az embernek meg kellene vennie.

2020. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Allroad 2.5 v6 tdi tiptroniccal légrugóval. Élmény javíttatni :DDD
2020. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd vissza a többi hasonló, pontosabban ugyanilyen kérdést.....van egy pár a közelmúltból.
2020. júl. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 D. Brasco ***** válasza:
100%
Öcsém hányszor fogod még kiírni szóról szóra ugyanezt a kerdest az ócska celicárol meg mr2-ről meg mikor milyen japán szarról?
2020. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Az Isten áldjon meg,ne írd már ki ugyanazt a kérdést kétnaponta egy hónapon keresztül már minimum 10-szer le lett írva melyik autót ajánlják
2020. júl. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!