Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » TEK-es (?) jármű rendszámára...

TEK-es (?) jármű rendszámára miért nem ad találatot a JSZP?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=KxnDwbTl7OU


A videó szerint TEK vonulás

Beírtam JSZP/SZÜF-re (csak szimplán kiváncsiságból) a videóban található 2 rendszámot (a VW kisbusz meg a Merci), és mindkettőre azt írja ki, hogy:

"A jármű igazgatási adatai jelenleg még nem elérhetőek. Kérjük, próbálja meg később."


Nem úgy volt, hogy minden jármű benne van, ami forgalomban van? Ennek így mi értelme? -



2020. júl. 23. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Mert ha tudod, hogy TEK-es, akkor milyen adatot szeretnél még róla? Az meg garantált, hogy a típusból a legerősebb motorral felszerelt, mivel elfogási és üldözési célokra is bevethető.
2020. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Miért mit szeretnél róluk tudni?
2020. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát pl. forgalomba helyezés dátuma, üzemanyag, műszaki vizsga, km állás, az ilyesmik amik a járműre vonatkoznak azokat miért ne lehetne tudni ugyanúgy mint bármilyen más jármű esetén?
2020. júl. 23. 15:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, szerintem biztonsági oka van, hogy egy esetleges terrorista ne legyen előnybe ennyivel sem, bár ki tudja.
2020. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

„Nem úgy volt, hogy minden jármű benne van, ami forgalomban van?”


Jó, igazad van! Tegyük közzé az összes olyan adatot, amit más országok csak hírszerzők útján tudhatnának meg. Legyen közkincs minden, ami az ország szuverenitását veszélyeztetheti, ezért titkos.

2020. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Adatvédelmi oka van, nem adnak segítséget egy bűnözőnek hogyan lehet felrobbantani vagy bárhogyan mozgásképtelenné tenni.
2020. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem lehet lekérdezni? Én rendőr autókat is lekérdeztem.
2020. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!