Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire bírja a mindennapos...

Mennyire bírja a mindennapos használatot egy Pannonia motorkerékpár gyári állapotban?

Figyelt kérdés
Alapvetően jó időben használnám munkába járásra. 10 kilométert városon kívül kell megtennie, aztán jellemzően araszolgatnia kéne kicsit a városban. Nagyjából 1 milliós költségkeretet szánok rá. Gyári vagy gyárias állapotra felújított motorkerékpárt vennék szívem szerint, de nem tudom, hogy a mai forgalmat mennyire bírná. Úgy tudom van azért egy kis szorulási hajlamuk... Érdemes egy-két átalakítást elvégezni rajta vagy semmi okom az aggodalomra? Tudom, hogy erre a célra sokkal-sokkal ideálisabb egy 125-ös, 250-es robogó, de én nagyon vágyok egy régi motorra, amit azért kis kompromisszummal használni is tudok a motoros szezon nagy részében.

2020. júl. 24. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
1 millióból vegyél 50000Ft-ert robogót, a többi mehet a Pannoniara. Napi használatra teljesen alkalmatlan.
2020. júl. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semennyire sem bírja.
2020. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te már nem találsz gyári állapotban, 28-szor meglettek már buherálva.

Hiába úgy hirdetik hogy gyári állapot.

2020. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyári, jó állapotban alkalmas rá, bírni fogja. Viszont ahogy az előttem szólók is jelezték, ilyet találni nagyjából annyi esély van rá mint fehér hollót látni. De ha veszel egyet, és felújítod rendesen, akkor alkalmas lehet rá. Tesóm 2 éve vette elő a még apánktól örökölt Jawa Mustángját. Felújította, azóta azzal jár melózni (havi kb. 500 kilométert rak bele átlagosan) és eddig még semmi baja sem volt (kivéve a világítással, mert a most kapható izzók folyamatosan kiégnek, régit szerezni meg nem egyszerű).
2020. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!