Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek? Szeretnék...

Milyen autót vegyek? Szeretnék vele terepezni is illetve autópályán és városban egyaránt használni. Nem tudom Suv vagy Pick up legyen ? Körülbelül 15 Millió forintot szánok rá.

Figyelt kérdés

2020. júl. 25. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Vigyázz kérdező, mert ekkora összegnél jön majd egy barom, aki azt fogja hinni, hogy kamu a kérdés, mert ő egy szerencsétlenség, és ezért azt feltételezi, hogy másnak sincs ennyi pénze.


Én tegnap tettem fel egy Bentley Continental vs Cadillac CTS-V kérdést. Igaz 950 ezret keresek havonta, de pár gyökér elkezdett trollkodni, és még én voltam a hibás, amiért reagálni mertem rájuk, amikor ők voltak a sérült elméjűek, mert bohóckodni kezdtek. Azóta nem is olvasom a kérdést, de biztos kiélte a frusztrációját még pár gyökér.

2020. júl. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
#1 vagyok. Egyébként én Merecedesek közt nézelődnék. Nagyon jó az úttartásuk. SUV-ok közül valami összkerekest keresgélnék a helyedben.
2020. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Én két autót vennék, egy használt pick-up meg egy új suv. De ha egy kell akkor néznék egy használt Land Cruisert.
2020. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

#1: Talán, mert akinek van 15 milliója autóra az keres olyan jól és értelmesebb mint, hogy nem ennek a kritikán aluli színvonalú oldalnak a névtelen megmondóembereire lenne szüksége, hanem annál szélesebb látókörű.

Itt sajnos a többség 2 milliós autóról is csak álmodni tud.


Kérdésre válaszolva, Ez már akkora össze, hogy gyakorlatilag végtelen a merítési lehetőség. Ha nem kifejezetten durva és folyamatos terepre lenne szánva Pl. egy agrármérnök napi melós autója, akkor én mindenképp valami valódi 4x4 hajtással rendelkező SUV-ot néznék. Nem csípem a kategóriát, de kb. ez pont az a használat lenne, amire való.

2020. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

“Talán, mert akinek van 15 milliója autóra az keres olyan jól és értelmesebb mint, hogy nem ennek a kritikán aluli színvonalú oldalnak a névtelen megmondóembereire lenne szüksége, hanem annál szélesebb látókörű.“


Akkor viszont joggal merül fel a kérdés, hogy mi a bánatért létezik ez az idétlen oldal?

2020. júl. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Első igazad van itt a többség eléggé toxic. Nehezen fogadjak el, hogy neked van nekik meg semmi nincs. 15 Millió nem nagy összeg. Ha már egy lakásból indulunk ki, ami 25 alatt nem találsz.

Gle Merciket néztem csak nem tudom mennyire jók terepre. Persze nem ujonnan hanem 2-3 éveseket.

Zöld pécsi ment mindenkinek! Válaszok meg jöhetnek. Szép napot.

2020. júl. 25. 15:18
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#5: "kenyeret és cirkuszt"


Kérdező, valószínűleg ezzel a hozzáállással nyitod ki a bicskát az emberek zsebében. A magyar átlagnak életben egyszer sem lesz egyben 15 millió forintja, nem hogy azt autóra el tudja verni lelkiismeretfurdalás nélkül. Állítólag lakhatási válság van. Sajnos jelenleg ilyen kort élünk.

Merci mindig rizikós, könnyen elszállnak az alkatrészárak. T-Roc, Tiguan, Karoq, Kodiaq esetleg?


#3

2020. júl. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mit jelent a terep neked?

Egy homokos földút vagy árkon, bokron, szántáson keresztül akarsz menni vele?

Az előbbire bármilyen autó alkalmas, az utóbbira komolyabb terepjáró kell egy gle-nél. Meg az sem utolsó szempont, ha egy kő leszaggatja a vadiúj GLE-dnek a lökhárítóját, akkor mennyire lesz őszinte a mosolyod.

2020. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

"A magyar átlagnak életben egyszer sem lesz egyben 15 millió forintja, nem hogy azt autóra el tudja verni lelkiismeretfurdalás nélkül."


Akkor már csak azt nem értem, miért vannak tele a magyar utak 10 évnél fiatalabb Audi, Merci, BMW-kkel, újabb VW Passatokkal, hatalmas SUV-okkal. Annyira siránkozik mindenki, aztán valahogy mégis több 15 milliós kocsit látok, mint Suzuki Swiftet.


Sajna 15 millió forint ma már tényleg nem sokat ér egyben. Semmilyen házat nem tudsz venni belőle már lassan vidéken sem. Esetleg valami felújításra szorulót, vagy egy lepukkant panellakást egy kelet-magyarországi nagyobb városban.

2020. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
#9: Ne sarkíts, szerintem pontosan tudod, hogy miért. Messze a lakosság töredékének futja ilyen autókra. Meg kell nézni a statisztikákat, évről évre jobban közelít 20 évhez az átlag autó életkor az országban. Arról nem is beszélve, hogy mennyi lenne a valós arány, hogy hány háztartásnak gány és milyen értékű autóra futja. Mellette ott vannak a cégautók, lízing stb. Meg nem is kerül 15 millióba egy 8-10 éves szedán vagy suv.
2020. júl. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!