Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Harley Davidson árakat hol...

Slider kérdése:

Harley Davidson árakat hol találok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Harley Davidson motort szeretnék venni a jövőben és szeretnék érdeklődni az árakról. Ezt hol tudom megtenni? Harley Davidson hivatalos oldalán csak kiskereskedelmi árak vannak ÁFA nélkül. Tényleges árakat hol találok? Csak ha besétálok egy kereskedésbe? Válaszotokat előre is köszönöm. :)

2020. júl. 26. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg személyesen fogsz tudni érdeklődni, ha újat akarsz venni, amennyiben nem látod az árakat feltüntetve.


A nagybátyám barátjának van egy 2008-as 105th Anniversary Electra Glide Harley-ja, ha esetleg az érdekelhet téged. 2011 körül hoztak be párat, pótolta a hiányzó darabokat (szerelő a foglalkozása), majd néhányat eladtak, ezt meg megtartotta, nevére íratta, magyar okmányokat megcsináltatta, de alig használta. Garázsban állt, még mindig 10 ezer km alatti futás van benne. Ha érdekel, szerintem meg tudom adni a számát (Bp-en lehet megtekinteni).

2020. júl. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igazság szerint az nekem nagy lenne. Egy 2018-as vagy 2019-es Iron 883-mat vásárolnék majd. De köszönöm az ajánlatot!
2020. júl. 26. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Kereskedésben főleg. Vagy ha belépsz pl fészbuk H-D csoprtba, ott is tudnak segíteni. Nyilván nem fillére pontos árakkal, de azért tól-ig.
2020. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot! :)
2020. júl. 27. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!