Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit ajánlanátok autópályaképes...

Mit ajánlanátok autópályaképes autónak 1.5 Millióból jelenlegi Renault Twingom helyettesítésére?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy 72 lóerős 98-as renault twingom van, ez az első autóm. Városba ez nagyszerű volt, nagyon szerettem a megbízhatóságát, a kis méretét, és a relatíve olcsó cserealkatrész beszerzést/karbantartást és alacsony fenttartást pénzügyileg és időben egyaránt. Újonnan azonban egyre többet kell hosszabb utakat megtennem autópályán, és gondolkodtam, hogy lecserélném valami erre alkalmasabbra, mert 1OOkm/h fölött már érződik hogy nem erre találták ki. Szóval alapvetően valami kis, sportos autó lenne ideális, aminek úgyszint megmarad a megbízhatósága, olcsó fenttartása, és a városi közlekedésre is ideális. A költségvetésem 1,5 millió (1,1+O,4 a twingo eladásából ideálisan.). Ti mit javasolnátok, milyen márkát és modellt? Én a Toyota Celicákat nézegettem elsőre, de nem nyertek meg, mert nincs hozzájuk annyi alkatrész és azt olvastam a karbantartásuk is problémásabb. Bármilyen tanácsnak előre örülök és köszönöm.

2020. júl. 26. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Corolla Sedan. Alkatresz van, nem is feltetlenul draga (a gyari az, de nem muszaj megvenni, az utangyartottak kozott is jellemzo a jo minoseg), es masfel millaert mar egesz jo allapotu autot kapsz. Celica felesleges, nem hosszu utakra van kitalalva, egyebkent is ritka es nem nagyon ertenek hozza itthon. Normal palyatempot siman birja, bar nyilvan nem a korlatozas nelkuli nemet palyara van kitalalva.
2020. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mégis mennnyit akarsz menni autópályán.

Mert ott lehet menni 90-et is, nem kötelező 150.

2020. júl. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is Toyotám van, Avensis. 365000km van benne, gyári még a futóműve, semmi nem volt cserélve, 2,2 d-cat 177ló 400Nm. Állat! 8.9 0-100 km/ó. Persze van kisebb motorral is. A lényeg, hogy pl. A fent említett Corolla, eladásokban 10 éve elhagyta a wv bogarat. Nem véletlen a legnépszerübb autó kerek e világon. A legtartósabb autó címét is a Toyota viszi a Camrival. Corolla, vagy Avensis. Ha ilyet veszel mint az enyém, imádni fogod a 400Nyútont. 5.be 110től 180ig olyat tol, mint 100 alatt. Ugyanolyan tempóba megy felfelé a mutató és itt minden friccet lenyom. X5 3000 nagyon elmarad. Audi 3000 egy centit sem megy el. A kétezreseket csúnyán beülteti a sarokba. Egy M5 minap gorombán megkúpolt monduk pont de az már más kategória.
2020. júl. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!