Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Becsületesnepper bármilyen...

A Becsületesnepper bármilyen árkategóriájú autóval foglalkozik?

Figyelt kérdés

Nyilván 500.000-es kocsival nem, de mondjuk 1,5 milliós kocsival már igen?

Hogy működik nála a dolog? Leadom a paramétereket, összeghatárt, és ebből dolgozik? Tudnátok mesélni róla?


2020. júl. 28. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megmondod neki hogy milyen autót szeretnél és amikor megy németbe akkor hoz neked egy olyat és kb ennyi lehet.
2020. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt tőle kell megkérdezned.

Biztos elmondja hogy hogy és miként működik ez.

Ezzel jobban jársz mintha itt bárki mond ezt azt.

2020. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem lett volna üzletem vele, de nagyon unszimpatikus volt a fószer. Konkrétan úgy állította be magát, mintha az országban ő lenne az egyetlen nepper, akiben meg lehet bízni és szerinte ez indokolja a 40%-os árkülönbözetet, mert egyébként igen, ennyit simán rátesz az árra, csak mert őt ismeri mindenki. Mikor utánanéztem az általa makulátlan történű autónak, kiderült, hogy rommá volt törve, de szerinte ez rendben van, mert az ilyen oldalak mind hazudnak, csakis ő tudja mi történt az autóval... Itt váltunk el tőle.
2020. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez lejön a videókból is, látszik hogy hatalmas az arca. A videókban és az égéstérben rendkivül szorakoztató, de a való életben semmi üzletelésbe nem mennék vele.
2020. júl. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem akarom védeni, mert nem ismerem de például nálam is írt olyat a lekérdezés, hogy töréskár 800.000 Ft körüli Euro és kiderült, hogy csak annyi volt a dolog, hogy végig karcolta csavarhúzóval valaki az összes elemet középütt egy csíkban és újrafújták az egész autót.
2020. júl. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5- ez mekkora kamu, melyik országban fújnak telibe egy autót 2000-2500 euróért?

Romanián kívül?

2022. jún. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem világos mire akarsz kilyukadni.

Kevesled az árat?

A tető es a motorhazteto nem volt fújva.

2022. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!