Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 316i vásárlás?

BMW 316i vásárlás?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a konkrét darab szerintetek szerkezetileg egyben van? Tudom, kicsi a motor, meg a BMW a 320-tól kezdődik stb. de én nem igénylem a nagy motort, csak kipróbálnék egy ilyen BMw-t, hogy milyen egy hátsókerekes autó, meg tetszik is kicsit a forma. Azt fogjátok sokan mondani, hogy ebben pont nincs meg az, amitől egy BMW olyan amilyen, de nekem ez is elég lenne.

Ez a típus egyébként tényleg egy faék egyszerű szerkezet, ahogy mondják? Meg hogy sokkal drágább fenntartani, mint egy hasonló korú F Astrat?



2020. júl. 29. 19:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Majd télen a hóban , jégen tudod meg hogy amikor többi simán elmegy , te csak farolsz és nem tudsz menni."


imádom én is ezeket az arcokat, életében nem volt még hátsókerekes kocsija, de osztja az észt.


A nyári gumis ladák óta bármíly meglepő, sokat fejlődött a világ.

2020. júl. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

“imádom én is ezeket az arcokat, életében nem volt még hátsókerekes kocsija, de osztja az észt.“


Ezeket én is agyon bírnám ütni am. Ismerősöm nekem is elkezdte fújni, hogy a BMW életveszélyes, mert hátsókerekes, kicsúszik alólad menet közben kanyarban meg ilyenek. Közbe ő meg már két elsőkerekes autót tört szét eddig. Biztos a hátsókerékkel van a baj :D


Na de a kérdésre visszatérve, akkor 318 vagy 320-akat is megnézegek, hogy milyenek vannak 1 millió alatt, vagy környékén.

2020. júl. 30. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!