Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinéztem (neten) egy használt...

Kinéztem (neten) egy használt Hyundai i20 1.25 Comfortot, 2012/10. havi, 150.000 körüli kilométerrel. Valóban igaz, hogy 130.000 km felett zajosabbá válik a motor? Bövebben lent.

Figyelt kérdés

Ismerős dolgozik a kereskedésben ahol van, úgyhogy leinformáltam mielőtt egyáltalán megnézném.

Azt mondta zajos kicsit a motor, és hogy ez sok i20-nál előjön 130.000 km felett.

Valaki tapasztalt ilyet? Mi lehet a gond, és valóban típushiba?

Illetve annyit mondott még az informátorom, hogy szerinte ez egy laikusnak egyébként fel sem tűnik, mivel náluk sok 130.000 km feletti megfordult a típusból, észreveszik, de ez nem hiba és mégegyszer ennyit biztosan elmegy a kocsi.

Valakinek van tapasztalata?



2020. júl. 30. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Az kizárt hogy úgy hangosodna.

Akkor miért nem 80 vagy 100 ezernél.?

Ez már akkor inkább újkorától hangos.

2020. júl. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire hangos, még nem néztem meg, illetve ha tényleg úgy van, ahogy mondta hogy szerinte laikusnak fel sem tűnne, akkor lehet, hogy én sem hallanám... külső, belső átnézésben már viszonylag sok tapasztalatom van, de a motorikus részéhez egyáltalán nem értek.
2020. júl. 30. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Kései a válasz..

Az enyém pontosan ilyen korú.

Most 70e van benne, egyszerűen nem hallami a motorját még 100-nál se.

130-al pályán se igen, lehet hallgatni a rádiót csendesen.

És nem azért, mert nagy szél/menetzaj.. Nincs neki.

El nem hiszem, hogy meghangosodna a motorja.

2020. szept. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nekem is furcsa volt a válasz, nem hittem el, úgyhogy végül nem azt választottam.

Kerestem mást. De köszönöm a választ. :)

2020. szept. 30. 19:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!