Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a Mazda 6-osok köztudottan...

Ha a Mazda 6-osok köztudottan rohadnak mind, akkor miért adják olyan drágán, még a tizenéveseket is?

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Mazda 6 van. A miénk nagyon nagyon enyhe mértékben rohad. Ki kell fogni a megfelelő kocsit, amire vigyáztak és lehetőleg sokat állt garázsban aztán így valóban megéri az árát. Viszont egy teljesen rohadtért én sem tudom, hogy képesek annyi pénzt elkérni..
2020. aug. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hány éves a tiétek?
2020. aug. 2. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
a Mazda 6 is pont úgy rohad mint a többi. Amit gondoztak, fedett(nem zárt) garázsban tartottak húsz év után is tip-top.
2020. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó sajnos ez nem igaz.
2020. aug. 2. 13:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni miylen állapotban van valojaban, lehet bármennyiért hirdetni, de akkor fog kiderülni mennyit ér ha a vevő átvizsgáltatja.
2020. aug. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert “megbízható japán”. Ez terjedt el, ez rögzült az emberek fejében, s ugyebár kereslet-kínálat elv is közrejátszik. Nézd meg mennyi van belőlük az utakon, hasonlóan horribilis áron mennek a 4-es Golfok is. Én biztos nem vennék régi japánt, s nem azért, mert rosszak lennének, hanem, mert megbízható címszó alatt teljesen elhanyagolták ezeket az autókat.
2020. okt. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!