Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi leheta baja Ford Focusomnak...

Geohunter kérdése:

Mi leheta baja Ford Focusomnak? (2007-es, 1.6 benzines misztikus indítási hiba, videóval)

Figyelt kérdés

Videó: https://www.youtube.com/watch?v=jgF3Y34pzyA&feature=youtu.be


Szevasztok. Ötleteket szeretnék kérni, mi lehet a baja az autómnak. Az esetek jó részében tökéletesen, pöccre indul az autó, viszont ha "elrontom" az indítást azzal, hogy az indítókulcs elfordítása után nem várom meg, hogy a motor beinduljon, hanem véletlenül a motor beindulása előtt elengedem a kulcsot (kvázi lefullad a motor még a beindulás előtt), a második indítási kísérletnél az autó egyszerűen nem akar beindulni. Ez a probléma van, hogy 2-3 óráig tart, van, hogy egy napig, majd ezután mintha misem történt volna, ismét pöccre beindul és működik 2-3 hétig megint. Elég 2-3 hét után ismét egy "elrontotott" indítási kísérlet és megint nem indul. Az autó 2x volt már szerelőnél (a második szerelő a márkaszervíz volt), ki lett cserélve benne egy főtengely jeladó, a gyertyák, kartergázcső, tisztítva lett a folytószelepház, de nem oldotta meg a problémát. Otthon próbálkoztam azzal, hogy leszedtem az akksi saruját, majd vissza, kicsit megmozgattam a biztosítékokat, hátha érintkezési hibás, de nem oldotta meg a problémát. Az alábbi videón az egyik indítási kísérlet látható. Akinek esetleg van ötlete, hogy hol érdemes a hibát keresni, kérem jelezze. Köszönöm, szevasztok



2020. aug. 5. 07:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor különösen vigyázz hogy ne engedd el a kulcsot hamarabb .

Szerintem az agya tilt le vagy az immo.

2020. aug. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Üzemanyag szűrő/pumpa, koszos eltömődött légszűrő, gyújtókábel? Meglett végül a hiba oka?
2020. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!