Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tanulhatnék meg jól vezetni?

Hol tanulhatnék meg jól vezetni?

Figyelt kérdés

Bő három és fél éve már van jogosítványom, átlagban havi 900-1000 kilométert szoktam vezetni.

Érdekel a vezetéstechnika, általában ezzel kapcsolatosan szoktam böngészni, régebben állandóan az amatőr gokart versenyek körül forgott minden, tehát ez a hobbim.

Érdekelne, hogy hogyan fejleszthetném ezeket a képességeket, hogyan válhatnék jó sofőrré. Ha sofőr lennék, és sokat vezetnék, akkor jobb nem lennék csak rutinosabb.

Gondoltam még a vezetéstechnikai tréningekre, azokkal kinek, mi a tapasztalata?



2020. aug. 8. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdés miben akarsz "jó sofőrré" válni. Jó sofőr az aki képes a szabályoknak megfelelően közlekedni és nem versenypályának nézi az utakat.
2020. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Főleg a biztonságos közlekedésben. Vagyis tudjak minél jobban reagálni egy váratlan szituációra, elhárítani mások tévedéseit stb.
2020. aug. 8. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a gyakorlással fog javulni és igen jobb leszel nem csak rutinosabb.

De ez két fogalom kéz a kézben jár.

2020. aug. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

#3: akkor ne versenyeket nézzél, mert az nem ad hozzá.

Évente menjél el vezetéstechnikai tréningre. Ez sokat fog segíteni kialakult szituációk elhárításában.

Jó ötlet lenne még motoros jogsit csinálni, motort vezetni. Megtanít figyelemre és defenzív vezetésre.

Ezen kívül a rutin ami számít.

2020. aug. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!