Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Napi kétszer 140 kilométer...

Napi kétszer 140 kilométer autópályás ingázásra milyen autót javasoltok kétmillió forintért?

Figyelt kérdés

Vannak elképzeléseim, értek is az autókhoz. Mégis érdekel a véleményetek, ötletadónak, hogy Ti mit vennétek kétmillióért, napi 280 kilométer ingázásra?


Jöhet benzines, dízel, szedán, kombi, ötajtós is.


Aki nem ingázna ennyit, az inkább ne válaszoljon. :)


2020. aug. 8. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Azt vedd ami neked tetszik és jó állapotban van.

Ha itt mindenki leirná hogy ő mit szeretne, azzal se lennél előrébb.

Én például nem tudnám úgy megvenni bármilyen autót hogy más mondja meg mi a jó.

2020. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:
41%
Csakis céges kocsit,ha nem érsz meg a cégnek egy céges kocsit akkor valószínű a kereseted sem annyira magas hogy megérje saját pénzeden 2 millióért kocsit venni amit 2 havonta olajcserére hordhatsz,meg 1,5évente gumizhatsz stb. stb felmerülő szerviz költség Azért az éves szinten 70 ezer km lenne és csak a munka,mellette másra még nem is használtad az autót.
2020. aug. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 230 km-re ingáztam 8 éven át. Igaz, nem minden nap, hanem csak hétfőn hajnalban és pénteken délután tettem meg ezt az utat. Erre 2012-ben egy akkor 6 éves 1.7cdti H Astrát vettem, 1,42M-ért. Nem bántam meg, kiszolgált, soha nem hagyott az út szélén, 2-2,5 óra ücsörgés után sem éreztem kényelmetlennek. Persze azóta elszaladt az idő, ma már jobb autók is vannak.

Szóval ebben a 2 milliós árkategóriában most is valami dízel J Astrát vagy hasonlót vennék.

Amúgy egy 200 fős cégnél dolgoztam. Jó is lett volna ha a cégnél minden alkalmazott, beleértve a portást és a takarítókat is kaptak volna egy-egy autót saját használatra. Sajnos én sem vezérigazgató, hanem egyszerű alkalmazott voltam. Örültünk, hogy fizetést kaptunk időben, minden hónapban.

2020. aug. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
dizel
2020. szept. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2.0 crtdi Passat
2020. szept. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Évi 60.000-et megyek én 850ért vettem 1.6 teci focust viszont én keveset pályázok. 120-al el lehet vele lenni, de inkább hagyjuk, ha kell az erő én Octaviat néznék 2 literest
2020. szept. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Uj vw polo tdi.
2020. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hasznaltat nem eri meg ilyen futasra mert ugy befosik varatlanul mint ahogy meg van irva
2020. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja most látom hogy két millióért.

Akkor is valami újat, mert még mindig jobban elmegy 7-8 évet mint egy régi dízel, még ha többet is eszik. Hetes és nyolcas voltam

2020. szept. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!