Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Morgó hang a kocsiból?

Morgó hang a kocsiból?

Figyelt kérdés

2-3 ezres fordulatszámnál ha elveszem a gázról a lábamat, motorféknél morgó hangot hallok üresben és menet közben is.. Néha morog 2-3 ezren akkor is, ha odataposok, de sokkal inkább motorféknél. Nem mondom, hogy annyira durván hangos, de azért hallatszik. Amiket tippeket kaptam eddig:

- főtengelycsapágy

- váltó diff

- egyéb váltóhiba..


Szerintetek mi lehet a gond? Csak azért, mert hétvégén épp elutaznék, mennék úgy 900km-t vele, amúgy most kapott olajcserét és vezérműszíj cserét a kocsi, nem tudom, h így elmerjek-e indulni vele vagy nagyobb kárt is csinálhatok



2020. aug. 11. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez most trollkodásnak tűnhet, de az a motor :D
2020. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vidd el egy szerelőhöz, aki hamar meg tudja csinálni, én így nem biztos hogy el mernék indulni egy hosszabb útra :/
2020. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bajer ***** válasza:
Manuális váltókra jellemző a morgó hang. Akkor kezdődik amikor egy csapágy már elkopott a váltóban. Nekem volt ilyen gond olyan 200 ezer km után és a komplett váltó csere volt a legolcsóbb. Szétszedni, csapágyat cserélni több munka, úgy drágább.
2020. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!